Художній талант нашої землячки відомий на всю країну і не тільки...

На цьому тижні в Києві, в Музеї Гетьманства відкрилася виставка картин нашої землячки, Лілії Дорошенко. І хоча дівчинці всього 15 років, її творчість вже добре відома не тільки в Донецькій області. У минулому році вона стала переможницею Міжнародного фестивалю в Литві. На початку червня її картини були виставлені в Одесі, а тепер - і в столиці.

Твори народилися завдяки   її наполегливій праці та самостійного навчання – у маленькому Покровську на Донеччині, який знаходиться  в кількох десятках  кілометрів від фронту,  не залишилося  художників з фаховою освітою. А дівчинці так хотілося щось творити аби уникнути тривоги, яка поглинула  Донбас у повоєнний період.

Мама юної художниці каже: – Ми довго шукали викладача. Але, в нашому місті нема фахових художників. Всі тільки  самоучки. Звернулися до одного місцевого художника, який малював красиві маки. Він запропонував їй намалювати його квіти.  А коли подивився на результат, сказав: до мене не приходьте, вона малює краще ніж я.  Так Ліля почала навчатися самотужки.

За два роки  написано більше півсотні картин, взято участь у декількох вернісажах та конкурсах. Вже є  перша  перемога  на  Міжнародному  фестивалі дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія».

Коли ровесники  в захваті роздивляються твої роботи, роблять з тобою  селфі, цікавляться твоєю творчістю  –  це і є справжнє визнання. Тож лишається сподіватись, що творча молодь об'єднає Україну!

orbita.dn.ua
Художниця Лілія Дорошенко виставка у Київі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции