"Відповідальні громадяни" провели лекцію в Новогродівці

Сьогодні в залі засідань Новогродівської міської ради відбулося інформування про мінну небезпеку в Донецькій і Луганській областях. Лекцію провели представники громадської організації «Відповідальні громадяни». Представлена інформація вельми актуальна в нашому регіоні. «Відповідальні громадяни» звернули увагу на основні види небезпеки: міни, боєприпаси які не розірвалися, вибухонебезпечні залишки війни (ВЗВ), незнайомі підозрілі предмети і т.д. Розглянули приклади поведінки при виявленні підозрілих предметів, роз'яснили про важливість попередження оточуючих про небезпеку, розповіли про застерігаючі знаки на небезпечних ділянках. Навели приклади трагедій які сталися через необачність і безтурботність місцевого населення в прифронтових зонах і зонах проведення АТО.

Громадська організація «Відповідальні громадяни» утворилася влітку 2014 року. Організаторами стала четвірка людей на добровільних волонтерських засадах. З особистих коштів молодої організації надавалася допомога людям які втратили житло, цінні речі і кошти для проживання під час АТО. Потерпілим видавали допомогу у вигляді продуктів харчування, лікарських засобів, предметів одягу тощо. Після створення групи «Відповідальні громадяни» на Facebook, рух почав розростатись. З'явилися партнери міжнародного рівня.

Не дивлячись на те, що офіс знаходиться в Краматорську, представники організації відвідують всі міста в прифронтовій зоні, для надання допомоги і проведення лекцій з безпеки і збереження здоров'я і життя населення під час проведення АТО, на територіях підконтрольних Україні.

"Відповідальні громадяни" провели лекцію в Новогродівці, фото-1 "Відповідальні громадяни" провели лекцію в Новогродівці, фото-2
громадська організація "Відповідальні громадяни" информування мінна небезпека
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции