Залучення молоді до громадських оплачувальних робіт

З метою організації громадських робіт під час літніх канікул та у вільний від навчання час, за рішенням виконкому Новогродівської міської ради від 18 травня 2016 року №77, вирішено організувати в місті Новогродівка громадські оплачувані роботи тимчасового характеру для учнівської та студентської молоді. Участь у громадських роботах дозволяє тимчасово працювати і отримувати реальний заробіток незайнятій новогродівській молоді. З місцевого бюджету на виконання таких робіт закладено кошти у сумі майже 69 тис. гривень. Тимчасове працевлаштування молоді здійснюється відповідно до договору про спільну діяльність виконкому Новогродівської міської ради з КП «Міський гуртожиток».

Загалом до робіт залучено три групи у складі по 15 дітей старшого шкільного віку (45 осіб), та одна група студентської молоді у складі 15 осіб. Виконком Новогродівської міської ради прийняв рішення щодо визначення оплати роботи та самих видів робіт тимчасового характеру для неповнолітніх.

Молодь залучають до:

- благоустрою, впорядкування та озеленення території міста, зон відпочинку, пам’яток історії та культури, кладовищ тощо;

- робіт, пов’язаних з впорядкуванням придоріжних смуг, чисткою та облаштуванням смуг кюветів;

- підсобних та ремонтних робіт об’єктів соціальної сфери;

- прибирання та збору вторинної сировини (макулатури, поліетилену) в громадських місцях та зонах відпочинку, придорожніх смугах;

Таким чином відбудеться не тільки зайняття молоді але й сприяння соціальному розвитку міста. Залучення учнівської та студентської молоді до тимчасових громадських робіт має стати для них гарантією зайнятості у майбутньому.

Тривалість робочого часу неповнолітніх складає: у віці від 14 до 16 років не більше 12 годин на тиждень; у віці від 16 до 18 років – не більше 18 годин на тиждень. За працею дітей в обов’язковому порядку наглядає керівник, який також є офіційно оформленим на тимчасові громадські роботи.

30 червня закінчився термін праці першої групи молоді. Група складалась з 15 осіб. Вони працювали на благоустрій, впорядкування та озеленення території міста, зон відпочинку, пам’яток історії та культури тощо. Як кажуть організатори робіт, вони не очікували, що молодь так охоче буде залучатися до участі у тимчасових громадських роботах. Діти вже планують подальшу співпрацю з роботодавцем під час канікул та у вільний від навчання час. Вони задоволені умовами праці, та взагалі тим що мають змогу спробувати себе в роботі, а також допомогти своєму місту.

Більш детальну інформацію дивіться у вечірньому випуску новин телекомпанії «Орбіта» о 19.30

Залучення молоді до громадських оплачувальних робіт, фото-1 Залучення молоді до громадських оплачувальних робіт, фото-2 Залучення молоді до громадських оплачувальних робіт, фото-3 Залучення молоді до громадських оплачувальних робіт, фото-4 Залучення молоді до громадських оплачувальних робіт, фото-5 Залучення молоді до громадських оплачувальних робіт, фото-6 Залучення молоді до громадських оплачувальних робіт, фото-7 Залучення молоді до громадських оплачувальних робіт, фото-8
оплачувальні громадські роботи молодь Новогродівки благоустрій міста телекомпанія "Орбіта"
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции