Свято яскравих та енергійних: День молоді у Новогродівці

День молоді традиційно святкується в останню неділю червня відповідно до указу Президента України від 22.06.1994 р N 323/94 "Про День молоді".

Свято було встановлено "на підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України".

Все в цьому світі має розвиватися і не повинно стояти на місці. Як відомо, самим головним для кожної країни є процвітання, адже завдяки цьому люди починають набагато краще жити. Роль молоді в державі є однією з найбільш важливих, тому що молодь здатна створювати прогрес у країні.

У Новогродівці 26 червня, відбулося святкування Дня молоді. Під час концерту пройшла урочиста церемонія нагородження молодих людей, які йдуть шляхом покращення життя у рідному місті.

Нагородження проходило у наступних номінаціях:

 «Молодий медичний працівник року» - Тягай Вікторія; Семенюк Олена. «Працівник соціальної сфери» - Гутнік Євгенія. В галузі спорту були нагороджені кандидати в майстри спорту з кікбоксингу – Буряченко Владислав; Малаховецький Сергій. Майстер спорту з важкої атлетики – Навольнев Максим. «Молодий підприємець року» - Дудка Лідія. «Молодий працівник освіти року» - Михальцова Наталія – вчитель початкових класів Новогродівської ЗОШ І-ІІ ст. №8; Таровата Євгенія – секретар Новогродівської ЗОШ І-ІІ ст. №9; Петрова Ольга – виховательДНЗ №11 «Берізка». «Відкриття року в галузі культури» - Константінов Олексій; Булкіна Олена – бібліотекар Новогродівської міської бібліотеки для дітей; Белуха Ганна – тренер викладач клубу «Айстра».

Оскільки молоде покоління це майбутнє нашої країни, відділ у справах сім’ї молоді та спорту та центр соціальної служби у справах сім’ї, молоді та дітей постійно проводять роботи з профілактики шкідливих звичок. Тож у День молоді пройшла акція «Обміняй сигарету на цукерку». У акції приймала участь багата кількість людей. Учасники із задоволенням відгукнулися на дану корисну пропозицію: багато людей поміняли сигаретний дим на смак солодощів, а всі некурящі учасники акції із задоволенням підтримали ідею здорового способу життя.

Святковий настрій мешканцям Новогродівки подарувала молодіжна місцева музикальна група NEXTZEN.

Адміністрація нашого міста усіляко підтримує молоде покоління, створює простір для творчості, прогресу, змін. Наша молодь палає справжньою спрагою до нових висот, залишає за спиною все, що стримувало розвиток країни і будує нову європейську державу.

Свято яскравих та енергійних: День молоді у Новогродівці, фото-1 Свято яскравих та енергійних: День молоді у Новогродівці, фото-2 Свято яскравих та енергійних: День молоді у Новогродівці, фото-3 Свято яскравих та енергійних: День молоді у Новогродівці, фото-4 Свято яскравих та енергійних: День молоді у Новогродівці, фото-5 Свято яскравих та енергійних: День молоді у Новогродівці, фото-6 Свято яскравих та енергійних: День молоді у Новогродівці, фото-7 Свято яскравих та енергійних: День молоді у Новогродівці, фото-8
День молоді нагородження акція здоровий спосіб життя музикальна група
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію