Казковий настрій в Новогродівці

Чудовий настрій та особливі емоції дітям та дорослим м.Новогродівки подарували театрали з муніципального Київського академічного театру ляльок. 

Українські народні казки завжди нас вчать життєвій мудрості і ця казка не виняток. Вистава повідала глядачам про те, як лисичка хитрощами всіляко використовувала Вовчика для досягнення власної мети. Добра, повчальна казочка для дітлахів та їхніх батьків, нагадала що є добро і зло, та яка розплата чекає за хитрощі і обман.

Цього ж дня відбулась ще одна вистава «Наталка Полтавка», яка відобразила відому історію Івана Котляревського.

Образ молодої дівчини Наталки увійшов у серця глядачів та залишив глибокий слід. Вона чарує і захоплює своєю красою, глибиною почуттів і своєю нев'янучою молодістю. Вона воістину втілення яскравого українського національного характеру.

Ось так актори театру подарували жителям та гостям нашого міста чарівний світ казки, адже мистецтво покликане дарувати людині насолоду.

Казковий настрій в Новогродівці, фото-1 Казковий настрій в Новогродівці, фото-2 Казковий настрій в Новогродівці, фото-3 Казковий настрій в Новогродівці, фото-4 Казковий настрій в Новогродівці, фото-5 Казковий настрій в Новогродівці, фото-6
вистава Новогродівка театр ляльок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію