Сьогодні, 25 червня, об 11.00 у Селидівському гірничому технікумі дітям та дорослим нашого міста актори Київського муніципального академічного театру ляльок подарували дитячу виставу «Лисичка-сестричка і вовк-панібрат".
Ця вистава, сповнена гумору і національного колориту, співів і танців, зустріч із хитрою Лисичкою, Вовком-недотепою та двома колоритними персонажами – Дідом Чумаком і Бабою Чумачихою, до яких частенько навідуються непрохані лісові гості.
Після перегляду вистави малеча висловила свою подяку щирими оплесками.
Також о 17.00 глядачам було презентовано виставу «Наталка-Полтавка». Відому історію Івана Котляревського про полтавську дівчину Наталку представив чоловічий склад трупи.
Від імені Селидівської міської ради, її виконавчого комітету та відділу культури міської ради артисти з Київщини отримали слова привітання і фірмовий торт, виготовлений Селидівським хлібокомбінатом.
Театрали подарували гарний настрій та чудові враження глядачам.