День молоді у м.Селідове

Вчора, 26.06.2016, у нашому місті на головній площі відбувся святковий концерт до Дня молоді. Захід урочисто розпочався з Гімну України.

Секретар Селидівської міської ради Голубенко М.І. нагородив молодь нашого міста. Дипломом лауреата конкурсу «Молода людина року» Грязнова Дениса, гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта Україна» Державного підприємства «Селидіввугілля», якого було відзначено у номінації «Молодий шахтар року».

Грамотами від управління у справах дітей та молоді Донецької обласної державної адміністрації за активну участь у громадському житті, вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики та з нагоди відзначення Дня молоді були нагороджені Журавель Олексій, керівник танцювальної студії Центру творчості та юнацтва м.Селидового і Близнюк Юлія, адміністратор Центру підтримки сім’ї.

Також Микола Іванович нагородив молодь нашого міста Почесними грамотами Селидівської міської ради за активну громадську позицію, особистий внесок в розвиток фізичної культури та спорту міста, реалізацію молодіжної політики, пропагування здорового способу життя, професійну майстерність, відданість справі, за сумлінну працю, високий рівень відповідальності і з нагоди Дня молоді. Загалом було нагороджено 16 молодих людей.

Вихованці Будинку культури та учасники творчої самодіяльності подарували глядачам вокальні композиції, а представники Центру підтримки сім’ї провели конкурси, від яких були у захваті і діти, і дорослі.

День молоді у м.Селідове, фото-1 День молоді у м.Селідове, фото-2 День молоді у м.Селідове, фото-3 День молоді у м.Селідове, фото-4
selidovo-rada.gov.ua
Селідово День молоді святкування концерт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію