Порошенко: Україна повинна бути готова до військового стану

Президент Петро Порошенко вважає за необхідне відпрацювати план загальної мобілізації і функціонування країни в умовах воєнного часу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави.

Порошенко у вівторок взяв участь у роботі науково-практичної конференції "Уроки гібридної війни: військові аспекти", яка проходить в Генеральному штабі Збройних сил України.

Глава держави зазначив, що пошук ефективних стратегій захисту від "гібридних загроз" повинен вестися постійно.

Порошенко акцентував увагу на тому, що на даний момент війна проти України розгорнута не тільки в Донбасі, а ведеться на всіх можливих напрямках."Це не тільки наступ і агресія на наших кордонах. Це ще й активна інформаційна та пропагандистська війна для того, щоб посіяти розбрат, розчарування, пригнічення всередині України, обумовлюючи нашу державу, його керівництво, війська і народ. Ворог намагається перенести зусилля на дестабілізацію внутрішньої ситуації в Україні", - підкреслив Президент.

На переконання глави держави, для врегулювання ситуації недостатньо тільки військового, дипломатичного, економічного чи будь-якого іншого окремого підходу.

"Розв'язана проти нашої держави гібридна війна вимагає від нас продовжувати застосовувати асиметричне комплексне реагування на загрози. Оборона від гібридної агресії теж повинно бути гібридної", - зазначив президент.

Глава держави звернув увагу на необхідність вивчення можливостей територіальної оборони держави.

Він також підкреслив необхідність охорони важливих державних об'єктів в глибині нашої території.

"Також у разі повномасштабного вторгнення повинен бути відшліфований план загальної мобілізації і функціонування країни в умовах воєнного стану", - сказав президент.

Він підкреслив, що мобілізації не оголошується лише тому, що кампанія побудови контрактної армії - ефективна.

Порошенко доручив за результатами роботи скласти проекти рішень та винести на засідання Ради національної безпеки і оборони.

Раніше президент заявляв , що перспективи мобілізації цього року "залежать не тільки від наших планів, але і від обстановки на фронті".

ukr.media
Президент Петр Порошенко военнослужащие война армия контрактники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію