Програма СБУ “На тебе чекають вдома” – триває

Покровський міськрайонний суд звільнив від кримінальної відповідальності колишнього бойовика т.зв. "ДНР", який скористався програмою СБ України "На тебе чекають вдома".

Мешканець Донеччини приєднався до одного з "танкових батальйонів" терористичної організації "ДНР". Під час перевірки співробітники спецслужби отримали докази, що чоловік займався лише обслуговуванням техніки і в бойових діях участі не брав. Суд врахував добровільну явку колишнього бойовика до правоохоронних органів України, його щиросердне каяття у скоєному та активне сприяння слідству.

СБ України наголошує, що на всіх учасників незаконних збройних формувань, які вирішили скористатися програмою "На тебе чекають вдома", очікує процедура ретельної перевірки. Але останнім часом все більше бойовиків долають свій страх та повертаються на територію контрольовану українською владою заради повернення до мирного життя.

https://youtu.be/ae85NQc47JE

Телефон довіри:

* 066-074-65-21 (МТС);

* 063-781-90-46 (Life)

програмаСБУ "На тебе чекають вдома" Покровський міськрайонний суд звільнення від кримінальної відповідальності бойовика "ДНР"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію