Усі пересенці незабаром зможуть отримати свої соціальні виплати

Останнім часом багато переселенців занепокоєні питанням про відмітку Міграційної служби, адже без неї вони не можуть продовжити строк дії довідки переселенця, а отже не можуть і отримати адресну допомогу, пенсії та інші соціальні виплати. Працівники соціальних служб вимагають від переселенців штамп на підставі постанови № 509, яка була прийнята Урядом ще у 2014 «Про облік внутрішньо переміщених осіб». Про це повідомляє Урядовий портал України.

Вчора, 8 червня, на засіданні Кабінету Міністрів до постанови № 509 біли внесені зміни, якими регулюється своєчасне отримання пенсій та інших соціальних виплат переселенцям з Донбасу та Криму, і відміняється проставлення відмітки Міграційної служби. Довідка переселенця набуває безстрокового статусу.

«Відтепер затверджується як порядок виплат, так і порядок контролю. Основна нагальна проблема вирішена, але робота продовжується. Ми й надалі працюватимемо над удосконаленням згаданої  постанови», - зазначив заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін на засіданні Уряду.

Переселенці довідка Уряд виплати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію