Мітинг біля Новогродівської міської ради

Місто Новогродівка Донецької області за останні кілька місяців привернуло до себе увагу усієї області. Підприємці місцевого ринку ведуть відкриту «війну» проти власника ринку, а нині вже відомо, що місцева влада їм також не до вподоби. Може Новогродівка взагалі повинна стати закритим містом, лише для обраних? Чому місцеві жителі, які провели тут усе своє життя, допомагали розвивати місто, облагороджували його, повинні терпіти ґвалт і ставати свідками відкритої «війни» багатіїв? Навіщо сіяти роздори у рідному місті, коли треба працювати для його блага?

Підприємці намагаються зав’язати у свою гру більшість впливових посадовців, громаду, військових. Новогродівський міський суд розглядає справу щодо законності купівлі ринку. Як стверджують самі підприємці, вони не вірять у правильність документації власника, звинувачуючи в цьому місцеву владу. Домовленостей поки ніяких немає.

Минулої п'ятниці ініціативна група з числа підприємців побувала на прийомі у губернатора області Павла Жебрівського. В місті чекали комісію на чолі з керівництвом Донецької ОДА. Біля Новогродівської міської ради зібрався мітинг з обох конфліктних боків. Місцеві жителі стали свідками словесних перепалок, погроз та ненависті.

Нарада обласного керівництва з представниками Новогродівської влади пройшло за закритими дверима. Підсумком стало рішення прибрати фури, що блокують шлях до торгових павільйонів, за виконання взялись представники правоохоронних органів відразу після мітингу. Також представники місцевих органів влади з начальником управління взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції Ставицьким Олегом Миколайовичем, розглянули можливість надання підприємцям землі для альтернативного ринку.

Як то кажуть у народі «Собака бреше – караван іде». Не дивлячись на вибрики підприємців, новогродівська влада продовжує виконувати свої обов’язки та створювати краще майбутнє для нашого міста. Готуються проекти на реставрацію занедбаних будівель, ведеться озеленення міста, відкриваються дитячі ігрові майданчики, працюють літні табори для покращення дозвілля дітей та інше.

Мітинг біля Новогродівської міської ради, фото-1 Мітинг біля Новогродівської міської ради, фото-2 Мітинг біля Новогродівської міської ради, фото-3 Мітинг біля Новогродівської міської ради, фото-4 Мітинг біля Новогродівської міської ради, фото-5 Мітинг біля Новогродівської міської ради, фото-6 Мітинг біля Новогродівської міської ради, фото-7 Мітинг біля Новогродівської міської ради, фото-8 Мітинг біля Новогродівської міської ради, фото-9 Мітинг біля Новогродівської міської ради, фото-10 Мітинг біля Новогродівської міської ради, фото-11
Новогродівка ринок мітинг міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію