"Веселунчик" приймає дітей

1 червня 2016 року у Новогродівській ЗОШ І – ІІ ст. № 8 відбулося відкриття пришкільного майданчика «Веселунчик», де будуть відпочивати 47 дітей.

Були присутні : Білецька Л.М.- Новогродівський міський голова, Зозуляк Є.М.- замісник Новогродівського міського голови, Мантурова О.М. – начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту, Поварених Н.М. – методист з позашкільної освіти, Коротцова Н.М. – голова селищної ради.

Свято розпочала Мальчина М.М., директор школи, яка побажала радісного, змістовного відпочинку дітям та подякувала гостям за  ігровий майданчик, встановлений на подвір`ї школи, та подарунки для дітей.

У своєму виступі Білецька Л.М. наголосила на важливості якісного відпочинку для здоров`я підростаючого покоління і запевнила, що міська влада і надалі дбатиме про дозвілля школярів.

Зозуляк Є.М. передав подарунки від міської влади щасливим дітлахам, а Мантурова О.М. , Поварених Н.М. , Коротцова Н.М. тепло привітали дітей з початком літніх канікул та побажали чудового відпочинку на базі дитячого майданчика «Веселунчик».

Діти віддячили присутнім гостям чудовим концертом, який підготували Дика Л.А., Михальцова Н.В., Степаненко І.В., Павленко С.В. – працівники школи та клубу «Угольок».

Ясюнас С.В. та Кульгутін В.В., приватні підприємці, пригостили  усіх дітей морозивом, а ЧП «Мрія» - смачним сніданком.

Ми щиро вдячні всім за турботу та увагу до проблем маленької школи і її мешканців.

 

Адміністрація школи

пришкільний табір Новогродівка школа №8 "Веселунчик" відкриття майданчика
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію