Дорогою в доросле життя

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нашого міста свято Останнього дзвоника. Уся шкільна родина збирається разом. Родина, яку об’єднує любов і повага до школи. Свято останнього дзвоника – це особливий день для всіх школярів, батьків, учителів.

Час летить стрімко та непомітно, здається, що не так вже давно продзвенів перший дзвоник, аж ось – останній. Це свято підводить підсумки навчання та стає передвісником екзаменів, проходження шкільної практики, а для молодших учнів – початком літніх канікул. Але, у будь-якому разі, це свято стає початком чогось нового.

Учителя та школярі зібралися на шкільному подвір’ї для проведення урочистого заходу прощання зі школою. Хтось прийде сюди знову восени, а старшокласники прощаються зі школою та дитинством. Вже завтра для них почнеться нове доросле життя.

Сьогодні той самий день настав, якого так з нетерпінням чекають усі учні, а коли він приходить, то на душі чомусь, так сумно і прикро. Випускний клас… в цій фразі ховається багато емоцій і радісних і сумних одночасно. Адже саме сьогодні, учні усвідомлюють що вже скінчилася дитяча безтурботна пора і друзі з якими сиділи за однією партою, розлетяться як птиці в різні кінці країни.

Щоб зберегти у пам’яті це свято назавжди, вчителя та батьки прикладають максимум зусиль. Від так у новогродівських міських школах пройшла святкова програма з творчими виступами.

Радість цього свята розділяють і представники влади нашого міста. У школі №7, вчителів, учнів та батьків теплими словами привітала новогродівський міський голова Білецька Людмила Михайлівна. До поздоровлень приєднався відділ освіти м.Новогродівки – головний спеціаліст відділу Дейнека Оксана Олександрівна та методист Поварених Надія Миколаївна.

У школі №10, мелодичним співом свято відкрив вчительський ансамбль.

З побажаннями відмінного навчання та творчого розвитку виступили директор школи №10 Самоздра Людмила Федорівна та гості: перший заступник міського голови Булі Людмила Петрівна, голова профспілкового комітету шахти 1/3 Шуфріч Олександр Михайлович, методист відділу освіти Герасімець Наталя Андріївна.

Особлива увага приділялася випускникам шкіл, адже це втілений результат довгих років роботи. Від батьків та вчителів лунали побажання завжди з теплотою згадувати шкільні роки, шкільних друзів і звичайно ж вчителів, які дали такий важливий поштовх в життя, вклавши найцінніше і потрібне. Побажання зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе випускникам освоїти улюблену і потрібну професію, обійти всі невдачі, перешкоди і придбати ті блага, до яких прагне кожна людина, адже від цього залежить майбутнє.

За традицією, після привітань, колишні одинадцятикласники - ошатні дівчата в яскравих сукнях та хлопці в смокінгах, танцювали прощальний вальс, а потім випустили в небо повітряні кульки.

Дорогою в доросле життя, фото-1 Дорогою в доросле життя, фото-2 Дорогою в доросле життя, фото-3 Дорогою в доросле життя, фото-4 Дорогою в доросле життя, фото-5 Дорогою в доросле життя, фото-6 Дорогою в доросле життя, фото-7 Дорогою в доросле життя, фото-8 Дорогою в доросле життя, фото-9 Дорогою в доросле життя, фото-10 Дорогою в доросле життя, фото-11 Дорогою в доросле життя, фото-12 Дорогою в доросле життя, фото-13 Дорогою в доросле життя, фото-14 Дорогою в доросле життя, фото-15 Дорогою в доросле життя, фото-16
последний звонок школа выпускники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію