День сім'ї в Новогродівці

27 травня в Новогродівському будинку дитячої творчості, відбувся святковий захід присвячений Міжнародному Дню сім’ї. Святкова програма викликала у публіки щирі емоції захоплення, радощі, тепла, любові.

Сім'я - найголовніше в житті для кожного з нас. Сім'я - це близькі та рідні люди, ті, кого ми любимо, з кого беремо приклад, про кого піклуємося, кому бажаємо добра і щастя.

Голова новогродівської міської ради Білецька Людмила Михайлівна привітала зі святом усіх місцевих жителів, виказала захоплення прекрасними міцними сім’ями, які є в нашому місті. Звернула увагу на те, що сім'я - перш за все тендітна і разом з тим велична цінність світу, основа добробуту суспільства і головна умова загальної стабільності. Побажала щоб в кожній родині панувало взаєморозуміння, щастя, віра, а сімейне вогнище завжди було наповнене теплом, затишком і справжньою любов'ю!

Саме в родині ми вчимося відповідальності, турботі та повазі. Кожна сім'я починається з мами. Мамина ласка, ніжність, тепло оточують нас з перших днів життя. Кажуть, що жінка може добитися блискучих результатів на будь-якому терені. Вона може принести чимало користі суспільству, але найважливіший і найважчий труд її життя - це створення сім'ї. Мама - берегиня домашнього вогнища. На її тендітних плечах тримається весь будинок. Кравцова Валентина Ігнатьївна, яка майже двадцять років присвятила благородній професії – допомогала діткам з’явитися на світ, отримала привітання та подарунки від новогродівської міської ради.

День сім'ї в Новогродівці, фото-1

Багатодітні матері новогродівки гідні поваги та захоплення. Адже є на білому світі величезне почуття, яке зветься материнською любов'ю. Це почуття не схоже на жодне інше. Матері завжди оберігають своїх дітей з самого народження. Вони ніколи не бажають зла своїм дітям, які можуть образити їх різким словом. Справжні матері вміють прощати і любити своїх дітей так, як ніхто в світі. Бути багатодітною мамою – це величезна радість, але й велика відповідальність. Щирі сердечні вітання багатодітні сім’ї отримали від міського голови Білецької Л.М.

День сім'ї в Новогродівці, фото-2

Кожна дитина гідна виховуватися у повній родині, де є любов, турбота, ніжність. Але деякі діти позбавлені цих радощів. Опікуни, які взяли на себе відповідальність за знедолених дітей, та оточили їх найкращими добрими почуттями, дійсно мають золоте серце. Сімей, які взяли опікунство над дітьми, урочисто привітала перший заступник міського голови Булі Людмила Петрівна.

День сім'ї в Новогродівці, фото-3
День сім'ї в Новогродівці, фото-4

Під час концерту глядачів дивували та дарували радість виступи учнів міських шкіл та вихованців дитячих садків «Райдуга», «Берізка», «Октябренок».

День сім'ї в Новогродівці, фото-5

Зал бурхливими оплесками підтримував запальний та артистичний виступ вокального ансамблю «Акорд», а привітав їх секретар новогродівської міської ради Мусейко Костянтин Іванович та нагородив подарунками особисто від себе та від новогродівської міської ради.

День сім'ї в Новогродівці, фото-6

Поздоровлення отримали родини, в яких виховуються справжні патріоти і гідні громадяни своєї держави. Молоді сім’ї Кухлевих Антона Сергійовича и Марини Леонідівни, Ольховик Інни Григорьївни та Геннадія Миколайовича, Строчинських Валентини Петрівни і Руслана Миколайовича привітала з родинним святом голова новогродівської міської ради Білецька Людмила Михайлівна.

У цей день місцеві жителі побачили приклад дійсно щасливих, міцних, об’єднаних сімей. Адже сім’я дається кожній людині як захист від зла, допомога для того, щоб легше долати життєві негаразди, придавати упевненість в майбутньому.

Велика подяка організаторам цього щирого свята: місцевому голові Білецькій Л.М., адміністрації нашого міста, та колективу відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, які проявляють турботу та піклування про новогродівські сім’ї кожен день!

День сім'ї в Новогродівці, фото-7
День сім'ї в Новогродівці, фото-8 День сім'ї в Новогродівці, фото-9 День сім'ї в Новогродівці, фото-10 День сім'ї в Новогродівці, фото-11 День сім'ї в Новогродівці, фото-12 День сім'ї в Новогродівці, фото-13 День сім'ї в Новогродівці, фото-14 День сім'ї в Новогродівці, фото-15
День сім'ї День матері вітання Новогродівка будинок дитячої творчості
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію