Кроки до Європи

Єврокомісія наполягає на тому, що Україна виконала План дій з візової лібералізації (ПДВЛ) і повинна незабаром отримати безвізовий режим.

"Єврокомісія, незважаючи на скептичні заяви деяких країн-членів ЄС, розраховує на те, що Україна найближчим часом отримає безвізовий режим. Єврокомісія наполягає на тому, що Україна виконала ПДВЛ і повинна отримати безвізовий режим дуже скоро", - йдеться в заяві представництва ЄС в Україні.
 
Зазначається, що "після того, як Україна успішно досягла відповідності всім індикаторам, що встановлені Планом дій з візової лібералізації, Єврокомісія запропонувала Раді ЄС і Європарламенту зняти візові вимоги для короткострокових поїздок в ЄС для громадян України".
 
"Єврокомісія сподівається на те, що Європарламент і Рада ЄС дуже скоро схвалять цю пропозицію", - йдеться в повідомленні.
 
Також в дипмісії уточнили, що ідея запровадити захисний механізм, який дозволяв би припиняти дію безвізового режиму, "не спрямована проти жодної конкретної країни".
 
"Цей механізм повинен застосовуватися горизонтально, для всіх держав, які отримали візову лібералізацію", - підкреслюється в повідомленні.
 
Раніше повідомлялося про те, що в ЄС сумніваються у швидкому скасуванні віз для України.
ua.korrespondent.net
Україна ЄС візовий режим
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію