Міністерство освіти і науки України не рекомендує...

Міністерство освіти і науки України скасувало гриф «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах» посібника Гісема О.В. «Історія. Довідник. Тестові завдання». Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Цей посібник, який був поданий видавництвом ТОВ «Абетка» до Міністерства освіти і науки України у вересні 2014 викликав значний резонанс у суспільстві. В ньому некоректно трактуються історичні події, пов’язані із Революцією Гідності.

Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, - «У посібнику, що розглядався комісією, було висвітлено події історії України  до 2011 року. Інформації про події, які відбувалися у 2012-2014 рр. в Україні, у посібнику не було (оригінал рукопису зберігається в Інституті модернізації змісту освіти). Тобто, навчальний матеріал, присвячений подіям Євромайдану було включено до посібника вже після надання йому грифа про схвалення на використання у навчальному процесі».

Після вивчення ситуації, Інститут модернізації скасував гриф «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах» до посібника «Історія. Довідник. Тестові завдання». Після цього даний посібник вилучено із Переліку навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в основній і старшій школі у загальноосвітніх навчальних закладах.

Історія освіта посібник гриф заборона
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію