Переселенці із зони АТО будуть отримувати соціальну допомогу та пенсії

В останній час багато внутрішньо переміщених осіб на території України не отримують належні їм соціальні виплати – соціальну допомогу та пенсії. Для вирішення питання затримки виплат ВПО, Павло Розенко, Віце-прем’єр-міністр України провів нараду. Про це повідомляє Кабінет Міністрів України.

«Внаслідок порушення термінів продовження дії довідок ВПО місцевими управліннями Державної міграційної служби виникла критична ситуація, коли переселенці не можуть вчасно отримати належні їм соціальні виплати. Необхідно терміново виправити цю ситуацію і знайти той механізм, який у найкоротші терміни спростить процедуру обліку внутрішньо переміщених осіб», - наголосив Павло Розенко.

Задля розв’язання проблеми Віце-прем’єр-міністр доручив Державній міграційній службі та її територіальним підрозділам забезпечити неухильне виконання постанови Кабміну №509, згідно з якою ДМС зобов’язана ставити відповідні штампи на довідках переселенців. «Ми не допустимо порушення соціальних прав переселенців. Всі соціальні виплати люди повинні отримати вчасно і в повному обсязі», - підкреслив Павло Валерійович.

Крім цього, було доручено посилити контроль за використанням бюджетних коштів, призначених для соціальних виплат переселенцям.

«Перед нами два головних завдання - не допустити перетікання коштів держбюджету на окуповані території і забезпечити права, своєчасну виплату пенсій ісоцдопомог тим людям, які переїхали на постійне місце проживання на підконтрольну українській владі територію», - наголосив Павло Розенко.

Переселенці виплати пенсії ВПО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію