Всесвітній день телекомунікацій та інформаційного суспільства. Подолання «цифрового розриву».

Всесвітній день телекомунікацій та інформаційного суспільства, відзначається 17 травня. Свято встановлено Генеральною ассамблею ООН, у 2006 році. Дату, 17 травня, обрано тому, що цього дня, в Парижі, було підписано першу Міжнародну телеграфну конвенцію, а також, засновано Міжнародний союз електрозв'язку. Мета Всесвітнього дня телекомунікацій та інформаційного суспільства полягає в тому, щоб сприяти підвищенню рівня поінформованості людей про можливості, які може принести країнам використання Інтернету та інформаційно-комунікаційних технологій, а також, про шляхи подолання «цифрового розриву».

У сучасних умовах інформаційні технології стають незамінним інструментом у забезпеченні досягнення стратегічних цілей і сталого розвитку компаній та організацій. Вплив інформаційних технологій на менеджмент, культуру управління та суспільство неможливо переоцінити. Інформація завжди відігравала в житті людства дуже важливу роль. А з середини 20 століття внаслідок соціального прогресу і бурхливого розвитку науки і техніки, роль інформації значно зросла. Наразі світовою тенденцією стала модернізація телемовлення за допомогою переходу на цифрові технології, розвитку високошвидкісного Інтернету і мобільного зв'язку.

Безсумнівною перевагою інформаційних технологій є те, що вони самі створюють засоби, для своєї еволюції. Формування системи, що саморозвивається, – це найважливіший підсумок, досягнутий у сфері інформаційної технології. Все це є свідченням того, що вона, у майбутньому, залишиться самим перспективним видом технологій, що допомагає людині впевнено крокувати шляхом прогрессу.

У Всесвітній день телекомунікаційта інформаційного суспільства, вітають усіх програмістів, системних адміністраторів, інтернет-провайдерів, веб-дизайнерів, редакторів інтернет-видань та інших людей, які зайняті у сфері нформаційно-телекомунікативнихтехнологій.

телекомунікації інформаційне суспільство Міжнародна телеграфна конвенція Міжнародний союз електрозв'язку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію