В Українську з'явився зал для пауерліфтингу

Вчора, 12 травня в Українську, в Дитячо-юнацькій спортивній школі ім. Мирошниченка відбулося відкриття залу для заняття пауерліфтингом.

На відкритті були присутні Віктор Ремізов, Селидівський міський голова, Інна Терещенко, заступник Селидівського міського голови, Сергій Горбунов, начальник відділу з питань фізкультури і спорту Селидівської міської ради, Сергій Ященко, Український міський голова, а також Сергій Сажко, народний депутат України, за допомогою якого були закуплені матеріали та спортивний інвентар.

Віктор Володимирович Ремізов поспілкувався із тренерами та ознайомився із спортивним приладдям. Крім цього, він дізнався, яке ще потрібно приладдя та порекомендував розширити тренувальний зал. Також Селидівський голова запропонував розробити проект щодо модернізації закладу.

В Українську з'явився зал для пауерліфтингу, фото-1 В Українську з'явився зал для пауерліфтингу, фото-2 В Українську з'явився зал для пауерліфтингу, фото-3 В Українську з'явився зал для пауерліфтингу, фото-4 В Українську з'явився зал для пауерліфтингу, фото-5 В Українську з'явився зал для пауерліфтингу, фото-6 В Українську з'явився зал для пауерліфтингу, фото-7 В Українську з'явився зал для пауерліфтингу, фото-8 В Українську з'явився зал для пауерліфтингу, фото-9 В Українську з'явився зал для пауерліфтингу, фото-10 В Українську з'явився зал для пауерліфтингу, фото-11 В Українську з'явився зал для пауерліфтингу, фото-12
selidovo-rada.gov.ua
Українськ пауерліфтинг відкриття зал спорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію