Компанія Майкрософт продовжить співпрацювати із МОН України

Вчора, 12 травня Міністр Лілія Гриневич зустрілася із директором департаменту освіти офісу Майкрософт у Центральній та Східній Європі Крістодолосом Папафотісом. Зу3стріч відбулася ц Міністерстві освіти і науки.

Крім подяки за реформи та підтримку, Міністр підтвердила наміри про продовження співпраці із компанією Майкрософт. «Наші цілі співпадають, адже наша спільна мета – дати інструменти, що зроблять людину успішною в майбутньому, а це знання , а також IT-технології», - зазначила Лілія Гриневич.

Також були обговорені напрямки, за якими надалі будуть співпрацювати Майкрософт та Міністерство освіти і науки України. До них увійшли програмне забезпечення шкіл сучасними ІТ-технологіями – проект та підтримка електронного врядування, хмарні технології для навчання вчителів, а також оснащення шкіл комп’ютерами.

Крім цього були обговорені питання з приводу ліцензійного програмного забезпечення шкіл, оснащення закладів хмарними технологіями.

Як розповіла Лілія Гриневич, у Міністерстві зацікавлення створенням освітньої інтернет-платформи. Вони хочуть, щоб педагоги об’єдналися для обміну досвідом та професійного зросту. Такі проекти вже були втілені компанією Майкрософт у таких країнах, як Фінляндія та Угорщина.

f12052016sfiv-(1).9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a8122 f12052016sfiv-(3)
mon.gov.ua
МОН співпраця Майкрософт наука
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію