День перемоги над нацизмом в Європі

9 травня в усіх містах України пройшов День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З минулого року країна почала нову традицію святкування Дня перемоги. Від так у Новогродівці, на головній площі о 10.00, почався урочистий мітинг, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Європі. Велика кількість людей була присутня на мітингу. Привітати присутніх ветеранів та вшанувати пам'ять полеглих у тяжких боях прийшли усі бажаючі жителі Новогродівки, серед яких були представники адміністрації міста та військовослужбовці, які продовжують захищати країну.

Новогродівці, як справжні патріоти своєї Батьківщини, прикрасили свій одяг жовто-блакитними стрічками та квіткою червоного маку – загальноприйнятим у світі символом відзначення пам’ятних днів Другої світової війни. Під час мітингу, вдячність ветеранам за мирне життя, виказали Голова Новогродівської міської ради Білецька Л.М. та депутат Кухлєв А.С. Від імені Спілки ветеранів Новогродівки також пролунали слова привітання. Кожному ветерану було вручено «Книгу пам’яті».

Таланти нашого міста привітали усіх присутніх з Днем перемоги, виконуючі душевні пісні та музикальні композиції. Учні міських шкіл та вихованці дитячих садків декламували вірші. Ансамбль з Волині виконував патріотичні пісні.

О 19.00 для всіх бажаючих на головній площі міста почалася дискотека.

Пам’ятаймо тих, хто віддав життя у важкій битві за честь і свободу Батьківщини. Пишаймося подвигом тих, хто пройшов Другу світову війну та повернувся у рідне місто живим. Спільними зусиллями зробимо наш край квітучим і заможним. Бажаємо, щоб в Україні панували мир, спокій, добро. З днем перемоги!

день перемоги урочистий мітинг концерт Новогродівка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію