Український Пакт заради молоді – 2020

На виконання листа Міністерства регіонального розвитку України від 14 квітня 2016 року № 7/9-4281, повідомляємо, що 17 березня 2016 року за ініціативи Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та підтримки Міністерства молоді та спорту України відбулося підписання Українського Пакту заради молоді – 2020 (далі Пакт),

що є продовженням європейської ініціативи і передбачає сприяння створенню партнерських проектів між бізнесом та освітнім сектором та забезпечення місць для стажування та першого робочого місця молоді.

Українські компанії дедалі більше відчувають потребу у молоді із потрібними навичками, незважаючи на те, що Україна володіє значним використаним потенціалом людських ресурсів.

За даними Державної служби статистики України рівень безробіття серед населення віком 15-24 роки складає 23,1% (2014 рік). Стрімко зростає кількість молодих людей, які виїжджають на навчання та роботу закордон. Україна втрачає людський капітал. Окрім цього, велика кількість молоді з числа внутрішньо переміщених осіб також потребує працевлаштування.

Всі ці факти підтверджують, що бізнес-спільнота та сфера освіти спільно мають відігравати активну роль у вирішенні проблеми освіти і працевлаштування молодих людей. Саме це має за мету і Український Пакт заради Молоді.

Підписанти Українського Пакту заради молоді, закликали інші компанії, молодіжні організації, постачальників освітніх та навчальних послуг працевлаштування, приєднатися і розвивати/зміцнювати співробітництво з метою якісної освіти та працевлаштування молоді.

Підписанти забов’язались до 2020 року сприяти створенню мінімум 100 партнерств між бізнесом та освітнім сектором та забезпечити 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді. Для ефективного функціонування Українського Пакту заради молоді та з метою виконання поставлених забов’язань буде створено експертну раду.

Результати українського пакту заради молоді будуть представлені на щорічних Національних форумах «Бізнес та університети», а також на 1-му Європейському бізнес-освітньому саміті наприкінці 2017 року.

Приєднуйтесь до Пакту!

Підписанти Пакту закликають бізнес та постачальників освітніх  та навчальних послуг приєднуватись до Українського пакту заради молоді для посилення його завдань та результатів. Це допоможе запропонувати молодим українцям можливість розвивати свої знання та здібності в Україні задля їх професійного та соціального майбутнього та майбутнього країни.

Пакт заради молоді Новогродівка Селидове Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію