Звіт про результати періодичного відстеження регуляторного акту

ЗВІТ

про результати періодичного  відстеження регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Новогродівської міської ради від 21.03.2012 №61  «Про затвердження Порядку переведення жилих будинків (жилих приміщень) у нежилі в м.Новогродівка»

І. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується:

- рішення виконавчого комітету Новогродівської міської ради від 21.03.2012 №61 «Про затвердження Порядку переведення жилих будинків (жилих приміщень) у нежилі в м.Новогродівка»

2.Назва виконавця заходів з відстеження: відділ містобудування та архітектури Новогродівської міської ради

3.Цілі прийняття акта:

- забезпечення конституційних прав громадян на володіння, користування та розпорядження своєю власністю для здійснення господарської та певного виду підприємницької діяльності;

 -встановлення на території міста єдиного механізму переведення жилих будинків (жилих приміщень), які належать на праві власності фізичним або юридичним особам (заявникам),  у нежилі.

4. Строк виконання заходів з відстеження: 22.04.2013 по 22.04.2016.

5. Тип відстеження: періодичне.

6. Методи одержання результатів відстеження. Для проведення періодичного відстеження використовується кількість письмових заяв суб’єктів господарювання, за зверненнями яких були прийняті рішення щодо переведення жилих будинків (жилих приміщень) у нежилі.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність.  Відстеження   результативності   цього  регуляторного   акту   здійснювалося  шляхом аналізу кількості письмових заяв суб’єктів господарювання, за зверненнями яких були прийняті рішення щодо переведення жилих будинків (жилих приміщень) у нежилі та інформація про кількість рішень, прийнятих з питань виключення квартир з житлового фонду міста.

8. Кількісні та якісні зазначення показників результативності акта.

У 2013 році  кількість суб’єктів господарювання, за зверненнями яких були прийняті рішення щодо переведення жилих будинків (жилих приміщень) у нежилі склала 5 осіб.

У 2014 році кількість суб’єктів господарювання, за зверненнями яких були прийняті рішення щодо переведення жилих будинків (жилих приміщень) у нежилі склала 3 особи.

У 2015 році  кількість суб’єктів господарювання, за зверненнями яких були прийняті рішення щодо переведення жилих будинків (жилих приміщень) у нежилі склала 2 особи.

У 2016 році  кількість суб’єктів господарювання, за зверненнями яких були прийняті рішення щодо переведення жилих будинків (жилих приміщень) у нежилі склала 1 особа.

Фактично із житлового фонду було виключено та переведено у нежитлові  11 приміщень, у  результаті чого було відкрито новий об’єкт господарювання, що сприяло створенню нових робочих місць в м.Новогродівка, розвитку малого підприємництва та поповненню місцевого бюджету.

Скарг від населення щодо переведення жилих будинків (жилих приміщень) у нежилі у 2013-2016 роках  не надходило.

9.Оцінка результатів реалізації регуляторного акту. За результатами періодичного відстеження регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Новогродівської міської ради від  21.03.2012 №61  «Про затвердження Порядку переведення жилих будинків (жилих приміщень) у нежилі в м.Новогродівка» залишається без змін та перегляду.

Дата розміщення: 01.04.2016

       

Перший заступник

міського голови                                                                                                   Л.П.Булі  

Виконком Новогродівка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію