Розумники та розумниці-2016: в Новогродівці відбувся дитячий конкурс

В дошкільному навчальному закладі №11 «Берізка» 8 квітня відбувся конкурс «Розумники та розумниці-2016». В ньому приймали участь діти старшої групи-які  восени  підуть до школи. Але сьогодні вони учасники конкурсу. Вихователь вищої категорії Біленко І.М. запросила команду «Чомучки», команду «Всевмійки», команду «Пізнайки», команду «Розвивайки» до залу для проведення інтелектуального свята.

На конкурсі працювала експертна команда журі у складі: начальник відділу освіти  м.Новогродівка Кухтіна Р.М, провідний спеціаліст з питань дошкільної освіти відділу освіти  м.Новогродівка Калугіна С.М., завідувач ДНЗ « Золотий ключик» Сверідюк О.С.,  методист ДНЗ «Жовтенятко» Федорова І.В.

Доктор захоплюючих наук  підготовив та запропонував згадати дітям в якій країні ми живемо, її традиції, казки, обряди, і запропонував поділитися цими знаннями. Потім діти були запрошені у захоплюючу науку математики! Тут вони проявили кмітливість та увагу. Юні математики виконали завдання швидко та правильно. Доктору захоплюючих наук було дуже приємно бачити дитячі очі яскравими, такими, що світяться, але день завдань  продовжувався запрошенням в науку звуків, букв, слів та речень. Діти виконали всі завдання. В науку про природу – Е-к-о-л-о-г-і-я –  запросив розумників гість конкурсу, маленький Гномик з великою зв’язкою  кульок – там і були завдання. Завдання з англійської мови пропонувала керівник гуртка англійської мови Шакірова А.С. - вірші, пісеньки, лічба, визначення кольорів. Діти, весело граючись, виконали завдання успішно.

Музична пауза «Барви України» додала всім присутнім радісного настрою.

Виступ журі закінчив це інтелектуальне свято в ДНЗ « Берізка». На пам’ять про цей незабутній день голова журі Кухтіна Р.М. вручила кожній дитині подарункові набори від міського голови м.Новогродівка Білецької Л.М.

Батьки дітей були приємно вражені розумовими здібностями своїх дітей.

Нехай вам щастить, майбутні першокласники!

Колектив педагогів ДНЗ №11 «Берізка»

Новогродівка "Берізка" конкурс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію