Сила милосердя

«Милосердя – це прагнення всім серцем допомогти іншим, підтримати матеріально і духовно, грошима та доброю порадою, підтримати в радості та втішити у біді.»

                    Соломон.

 «Серце до серця» - Всеукраїнський благодійний фонд, що діє вже десятий рік поспіль. Його акції широко відомі не тільки в Україні, але й в усьому світі. За часи своєї діяльності фонд «виховав» у дусі відповідальності та безкорисливості майже 40 тисяч волонтерів та придбав понад 1300 одиниць медичного обладнання для обласних лікарень.

В Новогродівці стартувала чергова, вже XI акція «Серце до серця». Вона триватиме до 24 квітня. Цьогорічна акція присвячена збору коштів на обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень. Протягом кількох тижнів скриньки фонду (звичайно, опломбовані та з печаттю «Серця») будуть знаходитись у найвідвідуваніших місцях Новогродівки, щоб кожна людина змогла зробити свій внесок у шляхетну справу помочі дітям. Закликаємо всіх, хто побачить скриньку з «Серцем» - не проходьте повз, бо це – питання дитячого здоров’я, навіть самого їхнього життя. Тож не будьмо байдужими!

Милосердя. благодійність "Серце до серця" Новогродівка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію