Вже канули в Лету ті часи, коли міжкімнатні двері представляли собою нудне біле полотно. Сучасний ринок представляє безліч варіантів, оформлених в самих різних стилях і кольорах. У моду увійшли двері зі скляними вставками різних розмірів і форм. Якщо ви хочете встановити такі ж в своїй оселі, то заходите на сайт lispromgrup.com/dveri/, де вони представлені в широкому асортименті.

Вставки зі скла не завжди бувають прозорими. Сьогодні в моді матове скло, яке надійно захищає від сторонніх очей навіть такі приміщення, як ванна кімната і санвузол. Для невеликих квартир вигідним рішенням стануть двері зі вставками зі скла. Вони візуально розширюють простір.

Особливо ошатно виглядають двері з вітражами. Виробники таких виробів наносять на скло малюнки будь-якого ступеня складності. Вітражі навіть можуть бути прозорими. До слова, такі конструкції не так дорого коштують, як може здатися на перший погляд. Їх вартість цілком прийнятна.

Якщо кімнати в вашому домі оформлені в різних стилях, ви можете замовити двосторонні двері. Наприклад, з одного боку вони будуть виконані в стилі хай-тек, а з іншого - в стилі прованс.

 

Сьогодні великою популярністю користуються японські двері, які складаються гармошкою. Це вигідне рішення для маленької кімнати, так як такі конструкції не займають багато місця.