Багата культура Сходу подарувала нам ще одну лікувальну процедуру, яка називається стоун терапія, або масаж гарячим камінням. Можливо, для вас це будуть найкращі спа процедури у Львові – ви просто лежите, а нагріті каміння роблять свою справу. Завітавши в студію масажного мистецтва Наталії Безвуляк, ви не тільки відчуєте всю атмосферу східної культури, а й поринете у неї з головою. Адже стоун терапія – це настільки розслаблююча процедура, що лежачи з гарячим камінням на спині, ви можете просто заснути.

Застосування стоун терапії Іншими словами - це цілющий масаж гарячим камінням. Ще декілька тисячоліть тому люди на Сході знали про цілющі властивості каменю. Це був хороший метод для лікування багатьох хвороб. Розігріваються каміння в середньому до температури 50 градусів. Переважно застосовується базальтове каміння, так як воно забезпечує швидку тепловіддачу. Накладається воно на різні точки, починаючи від стоп і просуваючись все вище до бедер, рук і спини. Застосовується також контрастний масаж холодним камінням. І все це разом розслабляє людину, надає їй відчуття польоту. Зараз цей масаж став дуже популярним у великих містах, зокрема і у Львові. Сьогодні чимало людей хочуть відпочити в такий спосіб, набратися сил і енергії.

Лікувальні властивості стоун терапії

Найменше, що може зробити стоун терапія – це зняти стрес, розслабити, настроїти на позитивний лад, покращити настрій, зняти втому. Окрім цього, масаж здатний вилікувати безліч хвороб таких як: простудні захворювання, проблеми з травленням, головні болі, а також хвороби хребта і суглобів, болі у м’язах, депресію, покращує сон. Отож ми бачимо, що вплив масажу на організм людини є надзвичайний. Завітайте до нас на http://bezvuliak.com/, зателефонуйте нам за номером телефону, який ви бачите на нашому сайті і замовте собі стоун терапію. Наші спеціалісти зроблять все, щоб цей відпочинок вам запам’ятався, як найкращий. І ви не пошкодуєте!