В бізнесі завжди існували, в даний час теж поширені свої правила ведення любої справи, а також статус поведінки в робочому колективі, офіційність в любій справі і культура спілкування з підлеглими, чи партнерами. Бізнес-карткою власник фірми користується у своїй діловій сфері і це ознайомлення його з компанією, чи фірмою, або організацією, а також зі своїми діловими клієнтами, покупцями і партнерами. Вище вказаний документ не доцільно використовувати на світських візитах, адже для цього користуються візитними картками. Бізнес-картка дає можливість оточуючим достовірніше запам’ятати прізвище і ім’я, а також адрес, чи наведені в ній контактні номери телефону даного власника. Даний документ служить символом професійного і офіційного статусу його власника і виготовляється високої якості.    

Люба бізнес-картка виготовляється з якісного і цупкого паперу, який не повинен згинатися під час діставання, та тримання його в руках. Даний офіційний документ повинен відповідати розміру відповідного кейса, в якому він зберігається, або ж розміру гаманця, де теж іноді його тримають. Поверхня  бізнес-картки випускається глянцевого, або матового виду, а основний фон довільного кольору, тут головне в тому, щоб колір не завадив читати інформацію особи, а також відповідав іміджу власника. А ось чорний, чи колір електрик в цьому варіанті однозначно не рекомендують використовувати. Білий та білосніжний колір прийнято вважати  фоном візитної картки. На бізнес-картці вказують оптимальну інформацію, де ведеться про торговельну марку, чи символ даної компанії.

Після чого подаються повні ініціали її власника, а також дані про посаду яку він займає і назву компанії, чи фірми. Обов’язково вказується робочий номер телефону і фірмовий номер факсу, до речі коли у підприємства є інші офіси, потрібно вказати їхню адресу. Іноді вказують номер домашнього телефону, але ефектнішим буде тоді, коли власник картки при її врученні власноручно його допише. Цим жестом він однозначно засвідчить особисту повагу до особи і цим надається додаткова можливість підтримувати між вами зв'язок. На бізнес-картках які виготовляють не традиційним методом доволі часто зображено фотографії власників, а коли їх виготовляють на власній фірмі для співробітників тоді замовляють ту, на якій повніша про вас інформація. Бізнесмени ведуть обмін між собою бізнес-картками. Дана операція проводиться наприкінці першої ділової зустрічі між партнерами і рахується бажанням в подальшому продовжити початий діалог. А коли на зустрічі присутня велика кількість людей то картками обмінюються на її початку. При необхідності придбати якісні і нові товари, чи послуги за додатковими порадами звертайтесь на проект  Розумний.укр - https://rozumnyiukr.com/