Проблеми з електропостачання в Україні змусили людей терміново шукати альтернативні джерела живлення. Генератори чудовий варіант для приватних будинків, але власники квартир не можуть ними користуватися через правила безпеки. Для них оптимальним варіантом є портативні електростанції, що дозволяють забезпечити живлення будь-яких електроприладів на тривалий час.

Портативна електростанція на 8000W від компанії АККВ – це універсальний помічник, місткості якого вистачить на тривале живлення всіх побутових приладів. Доступна вартість і надійність зробили цю модель дуже популярною у покупців. Виробник дає гарантію на 1 рік.

Портативна електростанція від АККВ – технічні параметри

При покупці кожного пристрою технічні показники є найголовнішим критерієм відбору. Ця портативна електростанція має:

  • потужність – 8000W;
  • місткість – 312Ah;
  • декілька роз’ємів: 3 розетки на 200V, 4 порти USB, 2 прикурювачі на 12V.

Для збірки портативної станції було використано надійні літієві акумулятори від перевіреного виробника. Наявність гібридного інвертора 24V 3000W гарантує безпечність і стабільність роботи, а також гнучкість в експлуатації – ви можете використовувати цю станцію для живлення будь-яких пристроїв.

Ви можете використати цю станцію в портативному режимі – у будь-кому місці, або стаціонарно для живлення оселі. В цьому разі її треба під’єднати від лічильника до автоматів і забезпечити роботу всієї електромережі.

Чому варто обрати портативну станцію від АККВ?

Компанія АККВ заслужила чудову репутацію завдяки надійності і високій якості своєї продукції. В каталозі представлено великий асортимент різноманітних повербанків, акумуляторних збірок, інверторів, акумуляторів для електротранспорту тощо.

До переваг товарів від АККВ відносять:

  • надійність – всі акумулятори, які використовуються для збірок високої якості та від найкращих світових виробників;
  • безпечність – сучасні плати захисту, інвертори та інші системи гарантують безпеку для людини та її майна. Важливо дотримуватись правил експлуатації, які визначає виробник;
  • доступні ціни – ви можете купити акумулятори та аналогічні товари набагато дешевше за китайські та інші аналоги, при цьому якість буде відповідною, або вищою.

Фахівці АККВ надають докладні консультації під час вибору, а також підключення і експлуатації своєї продукції.