Досить часто при виконанні ремонтних робіт у житловому приміщенні приватного будинку або квартири є бажання відійти від класичного стилю та застосувати новий трендовий дизайн. Серед них особливої уваги заслуговує стиль джапанді. Його особливість полягає в тому, що він завжди буде виглядати оригінально та стильно навіть тоді, коли в дизайні інтер’єру буде змінено основні тренди. Скористатися послугами дизайнерів, які допоможуть реалізувати на практиці представлений варіант стилю, можна на сайті yousupova.com. Саме тут свої послуги пропонують висококваліфіковані дизайнери, які точно знають, як реалізувати будь-який дизайн на практиці з врахуванням індивідуальних побажань потенційного клієнта.

Основні елементи стилю джапанді в інтер’єрі житлового приміщення

Перед тим, як реалізувати на практиці стиль джапанді, дуже важливо визначитися з основними відмінними особливостями. В першу чергу це стосується кольорової гамми, в якій найчастіше всього зустрічаються саме нейтральні відтінки.  У складі кольорової гамми представленого стилю переважають наступні відтінки:

  • холодний хвойний;
  • теплий коричневий;
  • сірий;
  • пшеничний;
  • бежевий;
  • кавовий.

Особливість цього стилю полягає в тому, що при використанні декількох кольорів кожен з них плавно перетікає з одного стану в інший, що дозволяє створити максимально гармонійну картинку. Дуже важливо підібрати кольори таким чином, щоб жоден з них не виступав у якості домінантного, а навпаки доповнював один одного.

Дуже важливо те, що дизайн екстер’єру в цьому стилі неможливий без використання великої кількості повітря та світла. Це стосується не тільки природнього, але й штучного світла. Тому при виборі штор на вікна треба віддавати перевагу в сторону максимально легких та прозорим матеріалів, через які світло буде проникати досить легко. Окрім того можна використовувати жалюзі, які виготовлені з натурального дерева.

Для того, щоб у просторі була більша кількість свіжого повітря, варто віддавати перевагу в сторону досить великих вікон. Вони повинні бути не тільки великими та ще й з мінімальною кількістю елементів, які будуть розміщуватися на них. Отримати максимальну безпеку та комфорт можна з використанням світильників, які мають круглий абажур.

Застосування природнього оздоблення кімнат

Як показує практика, багато хто впевнений в тому, що для оздоблення варто застосовувати тільки такі матеріали, як дерево, бетон та метал. Але як показує практика, це не завжди може бути практично, тому при оздобленні кімнат варто керуватися наступними порадами:

  • в якості оздоблення можна застосовувати керамічну плитку;
  • якщо дозволяє фінансовий бюджет, можна розглядати застосування дерев’яних панелей;
  • для оздоблення стелі рекомендується обирати звичайне фарбування у світлі кольори;
  • керамограніт та ламінат будуть виступати найкращим варіантом для оформлення підлоги.

Тому при оздобленні житлового приміщення у представленому стилі варто віддавати перевагу в сторону практичних та максимально надійних матеріалів.