З настанням зими багато людей відчувають занепад сил та втому. Така реакція нормальна для завершення року і все, що потрібно в даному випадку - знайти спосіб перезавантажитись та зарядитись позитивом. Неможливо знайти кращого варіанту для яскравого та цікавого відпочинку ніж туризм, причому для відвідування цікавих місць не потрібно навіть виїжджати за кордони Вашої рідної області.

Компанія "Alex Gut" як туристичний агент, який організовує тури по Україні та за кордон вже багато років пропонує власним клієнтам тур Шабська сироварня, який передбачає відвідування сироварні в с. Шабо, а також оздоровлення в СПА комплексі. Програма туру передбачає не тільки відвідання виробництва, а й дегустацію, а також можливість отримати безліч приємних емоцій та провести час з користю для здоров'я. На офіційному сайті агентства просто зараз Ви можете ознайомитися з повним переліком турів, які організовані з Одеси, а також записатися на комфортну дату до туру в Шабо.

Чому варто відвідати сироварню?

Для багатьох людей процес виробництва представляє собою магічне та дивовижне дійство, на яке приємно дивитися. В с. Шабо організоване виробництво сиру, яке має завершений цикл, а отже починається з підбору правильного корму для поголів'я. Завдяки чому молоко наповнюється такими якостями, які в подальшому дозволяють створити ідеальний сир, який має надзвичайний смак, вишуканий післясмак та особливий аромат.

«Європейська сироварня» пропонує клієнтам та туристам побачити місце, де виготовляється сир, прийняти участь у цьому процесі, відвідати всі комплекси, де сир проходить складні етапи обробки та вирощування. Завдяки такому підходу клієнти мають змогу більш детально зануритися в процес та побачити дивовижну містерію виробництва, яку просто неможливо собі уявити, якщо Ви не є фахівцем з сироваріння. Окрім технологій виготовлення Ви також маєте змогу відвідати гарячу дегустацією - це значить, що Ви не просто посмакуєте сир, а зможете його самостійно підсмажити за видатною кіпрською технологією. Сироварня пропонує клієнтам сир халумі, який можна не тільки куштувати в холодному вигляді, а й готувати на грилі або обсмажувати.

Шабо сыроварня також пропонує туристам спробувати раклет - це така гаряча картопля, яка покривається сиром та беконом і має надзвичайно апетитний вигляд та аромат. Насправді, відвідуючи Шабську сироварню, Ви зможете дізнатися дуже багато цікавих речей про сироваріння, які Ви могли не знати раніше, а отже сповнитеся позитивними емоціями та приємними враженнями на дуже довго.

Не тільки Шабська сироварня, а й оздоровлення в Graden Garden

Шабская сыроварня тур из Одессы передбачає не тільки відвідання безпосереднього виробництва, а й можливість оздоровитись під час поїздки. Після екскурсії на сироварні та дегустації туристи можуть відвідати комплекс, який пропонує оздоровчі та рекреаційні послуги:

  • Басейн.
  • Сауну.
  • Чан.

Компанія "Alex Gut" як офіційний постачальник туристичних послуг в Україні пропонує клієнтам комфортну подорож сучасним транспортом, яка не відніме багато часу, але при цьому дозволить Вам насолодитися вишуканим краєвидами Одеської області та познайомитися ближче з цікавими місцями. Завдяки детально спланованій подорожі та професійному підходу туроператора, Ви можете не перейматися через безпеку перевезення. Відправитися в Шабську сироварню можна всією сім'єю, а також у випадку, якщо Ви плануєте подорож зі своєю другою половинкою або самостійно хочете розважитися та отримати приємні емоції.