Як правильно розрахувати потужність інвертора для дачі чи будинку

Постійні відключення енергії змусили нас дізнаватися про альтернативні джерела енергії. Інвертор може врятувати ситуацію та допомогти нам із цією проблемою. Багато хто думає, що краще обрати. Хтось використовує генератори, але вони залежать від палива (газ, бензин чи дизель). Це не найкращий екологічний пристрій. Зверніть свою увагу на інвертори. Вони мають дуже багато переваг.

Як працює інвертор - яке з побутових завдань може вирішити

Інвертор – із вхідного струму зробить змінний. Купити інвертор Львів ви можете на сайті нашої компанії Сан Енерджі. З нами ви забудете про раптові вимкнення електроенергії.

«Домашній» інвертор

Перед тим, як визначити потужність інвертора для будинку, врахуйте підбір акумулятора та зарядки. Є моделі без АКБ, вони для людей, що мають авто і їм це не потрібно.

Два типи інверторів можна використовувати:

  • Модифікований має просту схему. Бюджетний за ціною, підходить для невибагливих приладів.
  • Чистий – це кращий і акуратний перетворювач. Підходить для різної техніки.

Потужність як основний критерій вибору інвертора

Потужність як основний критерій вибору інвертора

Як вибрати інвертор за потужністю? Це основна характеристика при виборі. Потрібно порахувати скільки і яких приладів будуть від нього працювати. Для впевненості додайте ще 20-30%. Мінімальна потужність інвертора для комп'ютера 250 Вт. Якщо це пральна машина 2500 Вт, для електричної плити 1500 Вт. А для праски 200 Вт. Для інших пристроїв:

  • Для котла опалення. Сюди входить насос, де проходить циркуляція води. Будинок в такому випадку швидко стане холодним. Підійде інвертор з потужністю 300 Вт, повинен мати чисту синусоїду.
  • Потужність інвертора для холодильника. Продукти можуть швидко зіпсуватися без світла, адже холодильник швидко охолоне. Для стандартних, сильних холодильників варто обрати інвертори потужністю від 1400 Вт. При пускових струмах не буде збою, коли запрацює компресор холодильника.
  • Потужність інвертора для телевізора. Якщо ви хочете підключити ноутбук або телевізор вам знадобиться потужність від 200 Вт. Хоча все залежить індивідуально від різних моделей обраних приладів.
  • Для насосу свердловини. Якщо він на 500 Вт, то інвертор варто взяти набагато більший – на 2500 Вт.
  • Прикурювач автомобільний. Підійде автовласникам. Ви зможете зарядити техніку малих потужностей. Дозволяє зарядити мало потужну техніку.
  • Потужність інвертора для дачі також варто розглядати в аспекті приладів, які будуть задіяні в роботі. Зазвичай ця цифра в половину менша за ту потужність, яку використовують для приватного будинку.

Де купити якісний інвертор?

Інвертори є важливими приладами для забезпечення надійного електроживлення. Правильний вибір інвертора залежить від ваших потреб. На нашому сайті https://sun-energy.com.ua/bezperebiyne-zhyvlenya/zaryadni-stancziyi/ ви можете переглянути різні види інверторів, наша компанія Сан Енерджі підбере саме той, який вам потрібен. Зверніться до нас і серед великого асортименту товарів – ми оберемо найкращий для вашого будинку!