З моменту введення нового закону у відношенні гральних закладів дуже сильно змінилася не тільки процедура підключення до системи, а й в принципі результати гри кожного окремого клієнту покерного руму. З одного боку клієнти отримали змогу грати конфіденційно та бути найбільш захищеним, ніж це було раніше, з іншого ж боку - у багатьох виникли проблеми з реєстрацією, оскільки вона потребує внесення особистих даних та підтвердження їх. Власне без внесення цієї інформації, Ви просто не зможете грати та отримувати виграші. Але, наскільки це дійсно забезпечує безпеку клієнтів та чи варто перевіряти, наскільки легально працює заклад, чи можна обійтись без цього? Спробуємо розібратися.

Найрозповсюдженіші проблеми гри в нелегальних покерних румах

За посиланням https://ggpokerclub.com.ua/  Ви можете ознайомитися з покерним румом, який працює легально та пропонує клієнтам приємні умови. Частіше за все клієнти, які вирішують грати в покерних румах, не перевіряючи наскільки легально ті працюють, стикаються з такими проблемами:

  • Нестабільна робота сайту - він може постійно вилітати, потребувати якихось складних маніпуляцій для завантаження, тощо. Проблеми можуть бути зовсім різного характеру, але головне одне - в результаті таких проблем клієнт немає можливості нормально грати, робити відповідні кроки для досягнення мети.
  • Проблеми із внесенням або виведенням коштів з рахунків - фінансові операції найчастіше викликають підозру, оскільки, якщо Ви довіряєте нелегальні компанії, яка працює виключно з електронними системами сумнівного характеру, Ви ризикуєте втратити кошти та взагалі не вивести нічого з власного рахунку. Перевірте заздалегідь з якими самими фінансовими установами та банківськими сервісами працює покерний рум - в такому випадку Ви зможете гарантовано вивести гроші тим способом, який Вас цікавить та мінімізувати вірогідність виникнення проблем.
  • Відсутність або некоректна робота служби технічної підтримки - це також проблема нелегальних гральних закладів, оскільки вони пропонують клієнтам виключно поганий софт та не пропрацьовують елементарні послуги сервісної підтримки - в такому випадку при виникненні проблем, клієнту просто нікуди звернутися і він не може вирішити ніякі свої питання. Зрозуміло, що в такому випадку жодного рішення проблеми не буде і якщо кошти зависли у повітрі, Ви їх вже нікуди не виведете.

Слід сказати, що легальні заклади працюють за ліцензією і можуть її отримати та продовжити тільки у тому випадку, якщо можуть гарантувати всім клієнтам безпеку, конфіденційність, захищеність та надання послуг у всій відповідності з умовами співпраці. Це також означає, що компанія повинна завантажувати лише легальне програмне забезпечення, яке працює стабільно, надійно та не викликає ніяких проблем у користувачів, а отже- не може бути використане третіми особами для досягнення шахрайських цілей.

GG poker має досить великий досвід з надання послуг в сфері інтернет-покеру і гарантує власним клієнтам високий рівень сервісного обслуговування, повне виконання взятих зобов'язань та можливість вигравати величезні суми грошей в режимі реального часу, використовуючи різноманітні сервіси, доступні в додатку.