Багато батьків стурбовані тим, що діти більш схильні до ігор та гаджетів, аніж до читання книжок. Не змушуйте їх читати силою, не погрожуйте і не вдавайтесь до маніпуляцій. Такий метод не принесе позитивного результату, а спровокує відразу і ненависть до літератури в цілому.

Завітай на офіційний сайт «Ранок» та вибери собі літературу за власним смаком, аби показати приклад малечі. Купуй тут смішні історії, комікси та захоплюючі романи, які не лише покажуть дітям, що читати цікаво, а й дозволять гарно провести дозвілля. На полицях є подарункові, серійні та колекційні видання, які можна презентувати в якості подарунку на свято або просто порадувати колегу чи товариша бажаною книжкою.

Обираємо книжку, яка навчить любити читати

Купити казки та всю необхідну літературу для дітей дуже важко, адже треба врахувати цілу низку важливих факторів, які не завжди приходять на думку батькам:

  • Вік – вся інформація подається з урахуванням розвитку та фізіології дитини, які залежать від віку.
  • Обкладинка – яскрава, з виразним малюнком має з першого погляду зачепити увагу та змусити відкрити її.
  • Сюжет – має відповідати вподобанням дитини, зачіпати важливі для неї проблеми, або моменти в житті.
  • Популярність – запитайте у друзів, які книжки зараз популярні в їхньому колі та чим взагалі зараз цікавиться оточення Вашої дитини.
  • Шрифт – зверніть увагу на якість сторінок та шрифту. Якщо дитина ще погано читає, то варто обирати великий та чіткий шрифт, який легко прочитати.
  • Розмір – чим менша дитина, тим більша має бути книжка аби утримати увагу та зменшити вплив негативних зовнішніх факторів, які відволікатиму від процесу.
  • Якість – це має бути гарне видання не лише зовні, а й в середині, без зайвих запахів, приємна на дотик та вигляд.

Дуже добре буде, якщо Ви дозволите обрати книжку самій дитині. Завітайте на сайт «Ранок» разом та почитайте детальні описи, розгляньте фотографії і зробіть вибір разом або взагалі, покладіться на дитячий смак. Багато дітей зараз зацікавлює книжка Слоненя і Хмаринка, можливо Вам також підійде саме вона.

Чому саме «Ранок»? Переваги вибору літератури

Великий асортимент літератури на всі випадки життя, смаки та вікові категорії. Тут можна придбати книжку на подарунок чи обрати видання для проведення власного дозвілля. Магазин завжди піклується про поповнення публікацій світовими новинками та брендовими книгами, які мають фурор серед читачів. Сайт з продуманою маршрутизацією, детальний опис товару, швидкий відгук менеджера по продажам . Чудовий влог, де можна дізнатися багато цікавої інформації про новини літературного світу та багато корисних рекомендацій.