Хороша пральна машина суттєво економить наші сили та час. Речі в такому приладі перуться правильно, а значить — служать довше і мають при цьому кращий вигляд. Якщо ви постали перед необхідністю купити собі додому або на дачу цей корисний агрегат, то, напевно, хочете дізнатися — як вибрати пральні машини автоматичні у 2023 році, щоб ця покупка стала вигідним і продуктивним придбанням. Ми підготували для вас низку рекомендацій, які мають полегшити ваш вибір оптимальної моделі машини для прання білизни та домашнього текстилю.

На що звертати увагу під час вибору

Вибір пральної машини — справа відповідальна. Перш за все, тому, що це — досить недешеве задоволення. Навіть на найбюджетнішу пральну машину автомат приблизна ціна складе близько 10 тисяч гривень. Елітна техніка обійдеться у 8-10 разів дорожче. Надійна, правильно підібрана пральна машина хорошої якості на сайті https://budpostach.ua/category/pobutova-tehnika/ легко прослужить вам 5-7 років, а то й більше.

Різноманітність торгових марок, моделей, функціональних можливостей і навіть дизайну здатна запаморочити голову навіть найвибагливішому покупцеві. Але орієнтуватися тільки на ціну і свої матеріальні можливості — не зовсім розумно, навіщо переплачувати за ті функції, якими не будете користуватися? Щоб розуміти, що шукати, потрібно спершу визначитися зі своїми потребами — кількість прання, інтенсивність, які речі ви пратимете найчастіше, який простір маєте у своєму розпорядженні тощо.

Тип пральної машини

Пральні машини бувають вбудовані або окремо стоячі. Якщо у себе на кухні ви затіяли ремонт і хотіли б заховати побутові прилади за меблевим фасадом — то обирайте вбудовану пральну машину. Такий прилад можна розмістити під стільницею — якщо дозволяють комунікації.

Окремо стоячі нітрохи не поступаються вбудованим моделям за якістю або функціональністю. Ба більше, деякі моделі мають настільки стильний і привабливий вигляд, що їх шкода було б приховувати за глухим фасадом.

Типи завантаження

Бувають моделі з вертикальним і фронтальним завантаженням. При бічному завантаженні потрібен простір, куди могли б відкриватися дверцята, а в умовах тісних ванних кімнат це не завжди можливо. Проте верхню поверхню можна використовувати як полицю. Така машинка, як правило, володіє великими функціональними можливостями.

Пральну машину з вертикальним типом завантаження використовувати як поличку не вийде. Проте вона більш компактна і легко впишеться в обмежений простір. До того ж у вас буде можливість додати якусь річ прямо під час роботи машинки.

Розміри пральної машини автомат

Як правило, пральна електронна помічниця має висоту — 85 см, ширину — 60. Можна купити пральну машину під раковину — тоді її висота не перевищуватиме 70 см. За глибиною машинки можуть бути стандартних розмірів — 50-60 см, або вузькі — 45-50 см. Зустрічаються навіть супер-вузькі — 35-40 см. Але ви повинні розуміти, що такі прилади не зможуть похвалитися великою місткістю. Під час вибору відповідної моделі потрібно упевнитися, що обрана машинка підходить за габаритами та проходить крізь дверні прорізи.

Місткість

Можна підібрати хорошу машинку з місткістю від 3,5 до 14 кг. Цей показник актуальний для сухої бавовняної білизни. Якщо ви вирішили прати вовну, пряжу, синтепон або інші матеріали, що сильно вбирають вологу, — завантажте пральну машину трохи менше верхньої допустимої норми.

Докладніше про ціни та моделі пральних машин, а також іншої побутової або будівельної техніки можна дізнатися у нас на сайті. Ну а що стане для вас вирішальним фактором — ціна, функціональний ряд, бренд або місткість — вирішувати вам.