Ще зовсім недавно українці воліли ховатися від очей за високим парканом, а сьогодні все частіше в приватних секторах і котеджних селищах можна побачити будинки, що добре висвітлюються з усіх боків сонцем.

Все частіше українські споживачі замовляють інтер'єри з великими панорамними вікнами, тому ми й вирішили, якщо зростає популярність, то варто розповісти про те, що являють собою панорамні окна пвх Киев і де вони дійсно стануть при нагоді.

Особливості будинків з вікнами до підлоги

Котеджі з панорамними вікнами виглядають сучасно та стильно. Однак найважливішою перевагою є велика кількість сонячного світла в порівнянні зі стандартними отворами.

Зазвичай панорамними планують частину вікон. Найчастіше так доповнюють вітальні. Цей варіант використовується також для облаштування терас закритого типу та веранд. Скління до самої підлоги забезпечує чудовий вигляд із вікон.

Скління всього горизонтального простору вимагає скрупульозних розрахунків та грамотного дизайнерського рішення. Обов'язково знадобляться міцні вертикальні опори для стін та покрівлі. Стандартні готові проекти будинків рідко містять необхідні розрахунки.

 Компанія Balko надає своїм клієнтам найкращі пропозиції - низькі ціни та швидкі терміни встановлення вікон - https://balko.com.ua/metalloplastikovye-okna/ 

Плюси та мінуси панорамного скління

Рішення засклити будинок вікнами від підлоги до стелі має спиратися на реальні переваги, які воно може дати і можливі недоліки, які можуть виникнути при такому нестандартному склінні.

Спершу про переваги панорамних вікон ПВХ:

  1. Скляна конструкція на всю стіну збільшує кількість денного світла у приміщенні та забезпечує прекрасне природне освітлення, навіть якщо на вулиці похмуро. Дозволяє менше використовувати додаткові джерела освітлення.

  2. Вікна в підлогу в приватному будинку надають оригінального та сучасного вигляду інтер'єру.

  3. Віконні отвори на всю стіну візуально розширюють простір приміщення. Це відбувається завдяки великій кількості проникаючого в кімнату світла, а також відсутності кордону, що різко окреслює простір.

  4. Приголомшливий вид з вікна дозволяє повною мірою насолодитися чудовими пейзажами навколо будинку.

  5. Широкий спектр можливостей для дизайну. Наприклад, панорамні вікна в інтер'єрі лофт - обов'язковий елемент, який пом'якшує похмуру похмурість приміщення.

До можливих незручностей можна віднести такі нюанси:

  1. Можливі втрати тепла та збільшення витрат на опалення. Такий результат можливий при неправильному встановленні металопластикових панорамних вікон або встановленні склопакетом з недостатнім термозахистом.

  2. Безпека. Перш ніж змінювати капітальну стіну на скляну, слід ретельно продумати систему безпеки.

  3. Приватність. Конструкції зі скла відкриють зовнішньому світу особисте життя власників будинку, якщо встановити панорамні вікна на передній частині будинку.

Щоб уникнути можливих проблем, пов'язаних із великими вікнами, існує низка правил для монтажу таких нестандартних конструкцій. Вони полягають у виборі склопакетів з кількома камерами та двома енергозберігаючими стеклами, заповненими аргоном, що сприяє збереженню тепла в приміщенні. У забезпеченні безпеки допоможуть охоронна система відеоспостереження та сигналізація. Здійснити приватність допоможуть тоновані віконні блоки чи дзеркальні конструкції.

Тренди у панорамному склінні приватних володінь

Сучасний ринок завжди орієнтується на свого споживача і сьогодні може запропонувати на вибір замовника панорамне скління безрамне або великі віконні блоки з рамами.

У першому випадку, виріб виглядає єдиним полотном, але має знижену тепло-і шумоізоляцію. Другий варіант практичніший і виглядає як звичайні вікна великих розмірів. Залежно від способу монтажу, зовнішнього вигляду та конструкції панорамні вікна ділять на декілька видів:

  1. Кутові. Часто потрібні в заміських будинках. Така модифікація виглядає оригінально та незвично. Крім це відкриває доступ до природного освітлення і робить приміщення більш затишним.

  2. Еркерні вікна. Застосовуються при склінні виступаючої частини фасадів – еркерів. Часто використовуються при класичному дизайні будинку та інтер'єру.

  3. Вітражні вікна. Є панорамними вікнами, прикрашеними малюнками і абстрактними візерунками. У своїх проектах дизайнери часто використовують вітражі як родзинку інтер'єру.

  4. Фальш-вікна. Це скляні панелі з малюнком або дзеркальною поверхнею, доповненою вбудованим підсвічуванням. Таке рішення підійде тим, хто мріє про великі вікна та оригінальний дизайн балкона з панорамним склінням, але не може собі їх встановити через архітектурні особливості будівлі або не привабливого пейзажу зовні.

  5. Садові. Французьке панорамне скління веранди, тераси альтанок та затишних садових будиночків – чудове рішення для любителів природи.

Панорамні вікна в будинку — це розкішне дизайнерське рішення. Приміщення, в якому вони встановлені, відразу набуває шарму, унікальності та вишуканості. Основним призначенням великих вікон у приватному будинку є забезпечення внутрішнього простору максимальної освітленості та чудового виду з вікна.