Відпочиваючи на природі, хочеться облаштувати все якомога зручніше. Адже насолоджуватися рибалкою чи посиденьками біля багаття не вдасться, якщо сидіти буде некомфортно. Компанія Bonro bonro.ua/ru/dim-i-sad/shezlongi пропонує своїм клієнтам сучасні та функціональні кресла-шезлонги. В асортименті є безліч моделей з різним дизайном від надійних виробників. Фахівці надають підтримку замовникам у виборі товару та допомагають вигідно оформити замовлення.

Для чого підійде кресло-шезлонг

Шезлонги відрізняються моделями, комплектаціями, функціональністю, матеріалом та вартістю. Тому, перед тим, як зробити замовлення, необхідно визначити для себе, з якою метою це буде зроблено. Якщо потрібне сидіння для відпочинку на природі, то клієнту більше підійде крісло-шезлонг з ротанга, або пластику.

Майже будь-яка модель такого товару має функцію регулювання нахилу спинки. Досить поширеним атрибутом для мандрівників є туристичне крісло. Шезлонги маневренні та легкі. Вони швидко складаються та добре вміщаються в багажник авто. Деякі варіанти кресел можуть перетворюватися в столик. Ціна коливається, залежно від способу збірки та комплектуючих деталей.

Переваги кресла-шезлонга від Bonro

До позитивних характеристик крісел-шезлонгів з інтернет-магазину Бонро:

- Розкладні лежаки кожної моделі мають металевий каркас;

- Вироби витримують великі навантаження;

- Не дивлячись на високу якість товарів, вартість приємно здивує покупців;

В асортименті представлене велике різноманіття виробів від перевірених постачальників;

- Епоксидне покриття забезпечує каркасу захист від іржі;

- Еластична гума підлаштовує поверхню крісла до тіла людини.

Як придбати товар в Bonro

Щоб купити кресло-шезлонг в інтернет-магазині Bonro, клієнт повинен зайти на офіційну сторінку компанії. В каталозі міститься багато варіацій товару від різних виробників. Необхідний тип виробу можна знайти швидше, якщо скористатися спеціальним фільтром. Обравши необхідну продукцію, можна створювати заявку на замовлення.

Після підтвердження, треба зачекати декілька хвилин. Менеджер звяжеться з клієнтом для уточнення інформації. Якщо у користувача виникли питання з функціоналу інтерфейсу або вибору необхідного товару, то він може попросити допомоги у консультанта. Для цього треба подзвонити на гарячу лінію, або написати в чат онлайн.