Кожна жінка знає, наскільки необхідно періодично міняти високі підбори на взуття на низькому ходу.При цьому, щоб не зіпсувати ходу, не отримати мікротравми та дати можливість ніжкам повноцінно відпочити, важливо знати про те, як правильно та грамотно вибрати потрібне взуття.

В пропозиції магазину SPORT MOOD пропонують оригінальні спортивні жіночі кросівки відомих брендів. Таке взуття гарантовано забезпечить комфорт та зручність, тому розгляньте каталог товарів та оберіть пару взуття на свій смак.

Головні критерії вибору кросівок на сайті sport-mood.com

Асортимент магазину SPORT MOOD  широкий, тому деякі покупці відчувають складності під час вибору, особливо якщо бракує досвіду в Інтернет покупках. Вибір спортивного взуття в онлайн режимі потребує уваги та знання основних рекомендацій.

Якщо ви вирішили купити спортивні чоловічі кросівки, зверніть увагу на такі моменти:

  • матеріал. Найрекомендованішими є натуральна шкіра та замша. Ці натуральні матеріали дозволяють нозі дихати, тому можна не перейматися появою неприємних запахів і попрілостей ніг.
  • підошва. Вона обов'язково повинна легко гнутися, щоб при ходьбі та бігу повторювати рух стопи. Занадто щільні підошви, що не гнуться, - ознака неякісної пари.
  • кайма. По периметру корпусу кросівок має проходити м'яка облямівка у формі валика. Це дозволить уникнути натирання навіть після тривалих прогулянок.
  • шнурки. У якісних кросівках вони кріпляться до корпусу пари над прорізах, а через спеціальні гачки чи накладки.

Всі товари компанії SPORT MOOD можна замовити з доставкою в своє місто, під час отримання важливо уважно оглянути пару та приміряти її. Звичайно, що в магазина є термін повернення товару, який не підійшов, але під час отримання важливо переконатись у зовнішній відповідності товару.

Магазин також має свій шоурум, який знаходиться у м. Рівне. Жителі та гості міста мають можливість відвідати компанію за адресою вул. Євгена Коновальця, 2. Покупка в магазині, звичайно, більш зручна та дозволяє приміряти одразу декілька пар кросівок та обрати ту, яка найбільше підходить за розміром, фасоном та посадкою.

Визначення розміру – головний критерій якісної покупки

Надзвичайно важливим моментом замовлення кросівок є підбір пари відповідно до розміру стопи. Різні бренди використовують різні розмірні сітки, тому звертайте увагу на інформацію, яка вказана в описі товару та самостійно виміряйте стопу щоб переконатись у своєму розмірі.

Щоб правильно виміряти ногу та визначити розмір, виконайте такі дії:

1.      Візьміть аркуш паперу, ручку та рулетку.

2.      Покладіть папір на тверду поверхню, наприклад, на підлогу або стіл.

3.      Встаньте босоніж на папір, упираючись п'ятою у стіну або інший прямий предмет.

4.      Обведіть контур своєї стопи на папері.

5.      Виміряйте відстань від кінчика найдовшого пальця до п'яти в сантиметрах або дюймах.

6.      За допомогою лінійки виміряйте ширину найширшої частини стопи також у сантиметрах чи дюймах.

7.      Використовуйте ці вимірювання, щоб визначити розмір взуття за допомогою таблиці розмірів або калькулятора.

Майте на увазі, що різні бренди та стилі можуть мати трохи різні розміри, тому завжди краще приміряти взуття перед покупкою, якщо це можливо.

Поради щодо догляду за спортивним взуттям

Важливо вміти не тільки правильно вибрати, а й належним чином доглядати за новою парою кросівок. Для цього варто слідувати порадам від експертів:

  • шнурки необхідно прати і сушити тільки окремо від кросівок, інакше на корпусі пари від них залишаться сліди;
  • після кожної прогулянки (особливо інтенсивної) слід діставати та просушувати устілки;
  • прати кросівки необхідно лише вручну або на делікатному режимі в автоматичній пральній машині (без віджиму та сушіння);
  • сушити пару можна тільки в місці, що провітрюється вдалині від джерел опалення.

Якщо ви правильно і грамотно підійдете до питань вибору та догляду за кросівками, то вони будуть служити вам вірою та правдою довгі роки, а ваші ніжки по-справжньому відпочиватимуть і перебуватимуть у повному комфорті.