Незалежно від своєї статі та віку сьогодні кожен охочий може придбати такий товар як ладанка бу. Хтось вважає цей аксесуар всього лише золотою прикрасою, в той час як інші справжнім оберегом. Ми не будемо заперечувати чиюсь думку, а скажемо лише одне: залежно від того, який саме зміст ви вкладаєте в цю золоту прикрасу, таким чином вона і служитиме вам. Тобто якщо ви хочете аби ладанка із золота вами використовувалася лише в якості прикраси – справа ваша. Якщо вона потрібна вам радше як сильний оберіг, аналогічно – справа суто ваша і нікого більше.

Як виглядає ладанка у наш час?

Свого часу, у момент першої появи на все загал, ладанка мала вигляд такого собі мішечка, куди обов'язково ставили невеликий шматок ладану та складений текст необхідної молитви. Звідси і походить назва релігійного символу. Ще тоді люди почали вірити в те, що носіння ладанки допоможе їм оберігати себе від небезпек та дозволить завжди почуватися захищеними. Сучасні ж ладанки кардинально відрізняються від своїх попередників, адже сьогодні ладанка – це виконана в золоті/сріблі та не лише, мініатюрна ікона, у яку аналогічним чином складають молитви з ладаном. Бувають такі прикраси жіночі та чоловічі. Зазвичай для чоловіків обирають ладанки із зображенням таких святих як:

  • Микола Чудотворець;
  • Георгій Побідоносець;
  • Цілитель Пантелеймон.

Водночас для жінок зазвичай обирають ладанки із золота з такими зображеннями святих як: Семистрільна, Богоматір Казанська, Всецариця та Знамення. Виходячи з усього нами щойно озвученого, можна впевнено стверджувати факт того, що ладанка у сучасному розумінні – це одночасно і сильний оберіг, і красива ювелірна прикраса. Оптимальним матеріалом для виготовлення таких прикрас вважається золото. Такі ладанки дуже полюбляють представниці прекрасної половини людства, а в свою чергу чоловіки віддають перевагу ладанкам із срібла. Також в реалізації сьогодні можна знайти і чудові ладанки зі шкіри. Їх зазвичай купують люди, котрі обожнюю оригінальність.

Як можна носити ладанку?

Перш ніж купувати для себе таку ювелірну прикрасу, радимо вам визначитися зі способом її носіння. Звичайно ж цю прикрасу можна носити аналогічно хрестику на вашому улюбленому ланцюжку. Але якщо ви маєте бажання носити її на спеціальному шнурку, ніхто свого заперечення вам не викаже. До речі, ладанку ні в якому разі не можна одягати разом із хрестиком або ж будь-якою іншою підвіскою.

Якщо ви хочете одночасно носити на шиї підвіску та ладанку або ладанку та хрестик, просто придбайте інший ланцюжок або мотузку спеціально для цієї ювелірної прикраси. Ще одним поширеним методом носіння ладанки можна вважати носіння її на шпильці. Згаданий метод дозволить прикріпити прикрасу ближче до серця на ваш одяг, при цьому сховавши її від чужих очей. Правда у цьому випадку важливо стежити за тим аби шпилька не розтягнулася та не зламалася й ваш оберіг не було втрачено.

Як та з чим взагалі носити таку ювелірну прикрасу – ваша особиста справа. Хочемо уточнити лише одне: якщо ви хочете придбати гарну ладанку із золота за доступною ціною, яка буде цілком підйомною для вас, обов'язково завітайте в онлайн каталог відомого в Україні інтернет-магазину ЗСШОП.