Ніхто з нас не застрахований від хвороб, а люди похилого віку і поготів. Нерідко вашому родичу похилого віку може бути потрібна термінова медична допомога, отримати яку оперативно не виходить. Ця ситуація може ускладнитися проблемами з транспортуванням хворого, якщо він за станом здоров'я не може пересуватися самостійно та прикутий до ліжка. У цьому випадку буде скористатись послугами професійного перевізника «Медтранс» у Новогродівці та Селидовому.

Наша компанія зможе допомогти в багатьох складних випадках, коли впоратися самостійно не виходить. Наприклад, такі послуги можуть знадобитися:

1.      під час перевезення інвалідів із лікарні додому;

2.      при зміні місця постійного мешкання, при необхідності потрапити до клініки на лікування (у тому числі з Новогродівки та Селидового до іншого міста України).

3.      якщо необхідно транспортування лежачого хворого від ліжка до ліжка.

4.      для перевезення людини за місцем проживання та її підняття на потрібний поверх.

Безперечно в цих випадках вам буде конче необхідний спеціалізований реанімобіль, щоб швидко та безпечно перевезти вашого родича до лікувального закладу на плановий огляд або на термінову медичну допомогу в екстреному випадку.

Чому потрібно звертатися до послуг компанії «Медтранс»?

Наша компанія займається транспортуванням лежачих хворих із медустанови додому. Після планового лікування, госпіталізації чи проходження обстеження ми здійснюємо дбайливе перевезення клієнта за вказаною адресою. Автопарк компанії має в своєму розпорядженні спеціально обладнані транспортні засоби, які забезпечують всі необхідні умови для посадки та розміщення лежачого хворого або клієнта з обмеженими можливостями. У просторому салоні автомобіля є:

·        носилки;

·        каталка;

·        всі необхідні кріплення для фіксації інвалідного візка;

·        дефібрилятор;

·        апаратура для вистежування життєвоважливих показників (серцебиття, тиск тощо);

·        інші медичні пристрої

До послуг перевезення входить допомога кваліфікованих санітарів, які переміщують пасажира від ліжка до ліжка, а також зроблять все необхідне для забезпечення комфорту та безпеки клієнта.

Якщо вас цікавить, як можна швидко і безпечно перевезти свого хворого родича в потрібну медичну установу в Новогродівці або Селідовому, то зв'яжіться з нами за вказаним телефоном. Ми із задоволенням вам допоможемо! З нами перевезення хворого обійдеться набагато ефективніше та вигідніше порівняно з іншими компаніями, що пропонують подібні послуги.

https://specmedtrans.com.ua/ 

+38(099)009-41-40;

+38(073)009-41-40.