Система гноєвидалення сьогодні активно використовується у тваринництві. Спеціальне обладнання дозволяє переробити гній для повторного його використання. Це сучасний та практичний підхід, який став ще простішим та швидшим завдяки автоматизації більшості процесів. Оскільки системи гноєвидалення сьогодні представлені в широкому асортименті, багато покупців губляться і не знають, який варіант обрати. Ми підготували вам кілька критеріїв, на які потрібно звертати увагу перед покупкою спеціального обладнання.

Бренд-виробник

Обираючи компанію, яка виготовляє системи гноєвидалення, керуйтесь історією бренду. Важливим є все: хороші відгуки покупців, великий досвід на ринку, використання інноваційних технологій тощо.

Продукція перевірених брендів буде служити якомога довше, впорається з поставленою перед нею, працюватиме навіть в умовах підвищеного навантаження. Найкращим чином себе зарекомендували системи гноєвидалення від компанії Eisele. Це сучасні продумані до дрібниці моделі, які за умови правильного використання та своєчасного обслуговування зможуть прослужити декілька десятків років.

Для яких потреб підбирається обладнання

Головна задача такого обладнання – перекачувати гній. Втім, деякі характеристики техніки можуть варіюватись в залежності від ваших потреб та вимог на виробництві. Отже, завчасно визначтесь з тим, з яким об’ємом гною матиме справу система гноєвидалення. Також обов’язково потрібно буде враховувати:

  • як в подальшому ви плануєте використовувати гній;
  • які є особливості вашого виробництва – його умови та цілі;
  • як саме мають працювати системи: за яким принципом відбуватиметься викачування гною.
  • яка саме система гноєвидалення вам потрібна

Сьогодні виробники пропонують різні категорії обладнання для викачування гною це можуть бути занурювальні змішувачі чи насоси, вертикальні та роторні насоси, тракторні змішувачі тощо. Незважаючи на те, що головна задача у цього обладнання єдина, їхні характеристики можуть суттєво відрізнятись. Тому важливо підібрати техніку під конкретний запит.

Якщо не впевнені, що зможете самостійно визначитись із моделлю системи гноєвидалення, проконсультуйтесь із фахівцями. Також можна почитати відгуки на різне обладнання та бренди, попитати знайомих, які використовують подібне устаткування тощо.