У світі існує багато людей, які посилено займаються спортом, вживають достатньо води та активно займаються стеженням за зовнішнім виглядом. Але іноді корисно випити трохи ігристого вина, адже, якщо це робити в міру, воно буде ще й корисним. А тому варто розглянути якості, завдяки яким напій радять вживати в невеликій кількості.

Фігура не стане гіршою

Багато хто перед тим, як пити ігристе вино, думає про зайві калорії. Проте ігристе вино насправді не є висококалорійним напоєм, що дає гарантію спокою за власне тіло. Важливо грамотна підібрати напій. Наприклад, віддавайте перевагу напівсухому вину, і тоді можна точно не турбуватися за фігуру.

Якщо порівнювати тихі біле та червоне, то у келиху першого – 135 ккал, а у другому – 200 ккал. В той же час у келиху з ігристим вином знаходиться лише 95 ккал. При цьому такий напій підійде для будь-якої страви. То може бути риба, м'ясо або закуска з сирів. Також фахівці рекомендують людям, що особливо піклуються про свою фігуру, скуштувати брют без додавання цукру, в такому напої лише 65 ккал.

Тренування мозку

Якщо хочеться випити вина, але здається, що воно лише несприятливо вплине на мислення, то, може, просто варто обмежитися одним келихом? Така кількість точно не вплине негативно на ваш мозок.

Навпаки, навіть келих вина зможе уберегти від недоумства. Але і тут ігристі – на першому місті, бо саме в ігристих винах міститься найбільше поліфенолу. Варто зазначити, що елемент є природним антиоксидантом, який запобігає захворюванням мозку. Напій також допомагає попередити захворювання Альцгеймера.

Багато шампанського не буває

Ігристий напій та інші шипучі не вимагають того, щоб людина пила швидко. Навпаки, ці напої прийнято вживати повільно, невеличкими ковтками. Але саме такий метод вживання їжі або напоїв найшвидше викликає відчуття насичення. Тому забагато шампанського випити дуже складно, звісно, якщо ви не робите то навмисно.

Але не забувайте, що голодним пити ігристе вино протипоказано, адже бульбашки газу збільшать кислотність шлунку. Перед тим, як пити напій, рекомендується з'їсти кілька шматочків хліба з вершковим маслом та ікрою, саме такі тарталетки зазвичай подають на прийомах з шампанським. Але насправді, з точки зору медицини, головне, щоб ви не були голодні.

Корисно для серця та шкіри

Як і практично будь-який алкогольний напій, невелика кількість вина зможе розширити судини та активізувати потік крові. Тому пара келихів ігристого ще нікому не пошкодили у вихідний день або після важкої роботи.

З цієї ж причини, а саме антиоксидантної, радять навіть вмиватися ігристим вином. Кислота в шампанському має легкий відбілюючий ефект, що допоможе вирівняти тон шкіри.

Боротьба з холестерином

Поліфеноли допомагають організму боротися з вільними радикалами, це допомагає позбавитися поганого холестерину, який провокує ракові пухлини. Антиоксиданти окислять радикали, і на стінки судин поганий холестерин не потрапить, що запобігне виникненню серйозних захворювань.

Якщо людина замислилася про те, що випити пару келихів шампанського у вихідний, то не треба зупиняти себе. Адже цей напій не зашкодить, якщо не зловживати. А купити цей смачний і дуже святковий за настроєм напій ви можете завжди в інтернет-магазині Vintage за дуже привабливими цінами та доставкою по всій Україні.