Міцність тютюну визначається двома показниками: вмістом нікотину та смол. Вважається, що чим більше твердих сполук у вигляді смол тим міцніше сигарети. Виробники вказують дані показники на упаковці тютюнових виробів. Легкі марки оформлюються в синю пачку та містять позначки Blue, Lights або Silver.

 

Традиційно міцні цигарки оформлюються в червону або темну пачку та містять від 0,6 до 2 мг нікотину та до 12 мг смол. Марвел сигарети мають найбільшу диференціацію по міцності. Всього Львівська тютюнова фабрика випустила більше 40 видів різноманітних сигарет. В далеких 90-х роках у класі Red поставлялися виключно класичні сигарети без ароматичних сумішей. Сьогодні міцні сигарети marvel виготовляються з додаванням ароматизаторів, що дозволяє зробити процес паління більш легким та комфортним.

Якщо вибір по міцності вже пройдений то купити сигарети марвел краще за оптовою ціною в інтернет-магазині kontrabas.com.ua. За допомогою фільтрів легко знайти вигідні пропозиції, а доставка в ваш регіон позбавить лишнього клопоту їздити до крамниці.

Які цигарки вважаються міцними?

До класу міцних сигарет належать марки, в яких кількість нікотину стартує від 0,7 мг. Класично міцні цигарки містять до 2 мг нікотину та більше 12 мг смол. Серед відомих світових брендів особливо поширені міцні цигарки:

      Сигарети Marlboro. Відомі на весь світ американські сигарети просувалися саме як класична червона марка з високим вмістом нікотину. Лише зі згодом розробники Philip Morris International випустили клас цигарок Marlboro Lits у білій пачці. Незважаючи на популяризацію нового формату вживання нікотину, Marlboro залишається найвідомішим брендом. Вміст нікотину в одній сигареті – 0,7 мг, смол – 9 мг. Міцні сигарети в форматі King Size легко паляться, мають приємний, виключно натуральний смак, густий дим та трохи гіркуватий присмак.

       Сигарети Bond. Ще один відомий бренд від Philip Morris International випускається в різних інтерпретаціях міцності. Марка Bond Street Red Selection містить найбільшу кількість нікотину – 0,8 мг, та смол – 9 мг. Це класично міцні цигарки з американського тютюну різних сортів. Кожний вид тютюну має різний присмак та може відрізнятися за вмістом нікотину але в змішаному вигляді міцність тютюну в будь-якому разі задовольнить потребу навіть досвідчених курців.

      Сигарети Monte Carlo. У марці Red одна сигарета містить 0,7 мг нікотину та 10 мг смоли. Це стартова відмітка, з якої тютюнові вироби вважаються міцними. Monte Carlo класичний бренд з багатовіковою історією. Широку популярність сигаретам забезпечили саме міцні сигарети, відомі ще з далеких 90-х років. Сьогодні вони успішно продаються в США, Європі та на просторах СНГ.

      Сигарети LD. Марка Red відома у двох форматах: на 25 цигарок та на 20. Тютюнова фабрика «Лиггетт Дукат» почала випуск  продукції в 1999 році та швидко розвинула торгівлю. В Україні цей бренд доволі популярний та користується попитом не лише серед курців старшого покоління, а й серед представниць жіночої аудиторій. Марку LD знають на шанують завдяки лінійці Slims, яку компанія випустила однією з перших на ринок.

       Сигареты Rothmans. Класичний бренд з Англії в нашій країні виробляється за ліцензією на тютюновій фабриці «Прилуки». Rothmans Royals Red в одній сигареті містить 0,8 мг нікотину та 12 мг смоли, що навіть більше ніж в червоних Marlboro. Вітчизняний виробник застосовує новітні технології та використовує американську сировину. В сигаретах використовується декілька сортів тютюну з високим вмістом нікотину. Червона пачка виготовлена с місткістю на 25 та 20 сигарет. Марка Rothmans від початку позиціонувала як преміум продукція найвищої якості. Сьогодні цей бренд однозначно заслуговує на увагу тих споживачів, які цінують якісний та міцний тютюн.

       Сигарети Marshall. Вітчизняний виробник «Юнейтід Табако» з Дніпропетровської області пропонує марку Marshall Red одразу в трьох форматах: Red King Size, Slims Red та Super Slims Red. В традиційному розмірі одна сигарета містить 0,7 мг нікотину та 9 мг смоли. Marshall також відрізняється вигідною ціною. Бюджетна марка доступна кожному, хто вподобав якісний тютюн за помірну ціну.

Майже всі вітчизняні марки виготовляються с дозволу та за ліцензією від світових виробників. Тому якість продукції не відрізняється від закордонних аналогів. Популярність світових брендів переважає при виборі продукції але у місцевих виробників також є гідні продукти гарної якості.

Де вигідніше купувати улюблені сигарети?

Якісні сигарети мають повністю задовольняти споживача в кількості нікотину, але перевищувати дозу також не варто. На kontrabas.com.ua зручно вибрати та купити сигарети дешево невеликим оптом (1 ящик – 50 блоків). В каталозі компанії представлені всі відомі марки, які продаються на вітчизняному ринку. Найнижча ціна та привабливі пропозиції сформовані завдяки тісному співробітництву з виробниками. Всі представлені продукти є в наявності, а для замовлення достатньо звернутися за телефонами +38 063 442 69 44 и +38 099 336 36 34 або надіслати запит через сайт.