Шукайте способи розкріпачити стосунки з партнером та вивести їх на новий рівень? Винахідливість вимагатиме від вас чимало часу, але вільна хвилинка – це дефіцит у вашому порядку дня? Покладіться на відверту настільну гру Правда чи справа: Камасутра, в якою все вигадано за вас. Приділіть дві хвилини на огляд настільної гри та переконайтеся в цьому.

Правила гри

Елементи ігрового набору упаковані в тубус із пікантним зображенням. Розкривши його, ви побачите барвисті стікери в кількості 50 штук. Дві сторони смужки мають відмінні один від одного колір та зміст. Червона сторона – це правда, фіолетова сторона – справа.

Сенс гри полягає в тому, щоб вивідати у партнера найвідвертіші бажання та ситуації, про які він чи вона не стали б розповідати у звичайній обстановці. Правила гри нехитрі: ви по черзі ставите питання «Правда чи справа?» один одному, а потім тягнете наклейку. Якщо ваш партнер зупинився на правді – зачитуєте червоний бік стікера з відповідною відміткою та відповідаєте на запитання максимально правдиво. Якщо ж вибір упав на «справу» - озвучуєте фіолетову сторону папірця та зображуєте її.

гра камасутра огляд

Особливості ігрового набору

Зміст стікерів може бути різним. Наприклад, чи читали ви чужі смс або в якому екстремальному місці усамітнювалися з партнером. Що стосується дій, вам може бути запропоновано станцювати стриптиз і т.д. Пікантні подробиці дозволять дізнатися кожному з вас щось нове один про одного, наприклад, найглибше розташовані фантазії.

Гра «Камасутра: Правда чи річ» чудово адаптується. Наприклад, ви можете додати додаткові умови, які загострять ігрову атмосферу. Договоріться про максимальну кількість спроб, що дозволяють не відповідати на поставлене запитання чи справу. І запасіться ексклюзивним штрафним завданням на той випадок, якщо він чи вона перевищать допустимий максимум.

Чим відрізняється настільна гра «Камасутра» від аналогів?

правила настільної гри

Схожий принцип гри використаний у «Правда чи справа: для компаній» та «Правда чи справа: дівич-вечір». У цих ігрових наборах також пропонується тубус із стікерами, заповненими з обох боків. Різниця полягає лише у змісті питань та справ, що імпонують тематику та атмосферу зустрічі. Забарвлення сторін в інших наборах може відрізнятись від настільної гри «Камастура».

Кому варто купити цей ігровий набір?

Захоплююча гра створена для пар, які перебувають у яких вже виповнилося 18 років. Це чудовий подарунок до Дня коханих, до річниці стосунків або просто привід дізнатися краще партнера, спробувати розкріпачити його. Вам точно варто купити гру, якщо ви довго перебуваєте у дружніх стосунках, але бажаєте зблизитися, перейти на новий рівень та стати парою.

Тубус із відвертими стікерами – гарний подарунок для пари, яку ви знаєте досить довго. Прийменником може стати будь-яке спільне свято: від весілля до річниці знайомства.