Трійник із нержавіючої сталі під зварювання – це елемент трубопровідної системи, який сполучає між собою три ділянки. Здебільшого такі трійники з'єднують відрізки трубопроводу з однаковими діаметрами. Дуже рідко трапляються ситуації, коли один із виходів має інший розмір. Якщо вам знадобиться перехідний трійник. то менший діаметр буде обов'язково посередині, а два бічних матимуть однаковий розмір.

Деталі, виготовлені за стандартом ДЕРЖСТАНДАРТ, трохи відрізняються від деталей за DIN або SMS. Головною їхньою особливістю є товщина стінок. За ДСТУ вона буде 2, 3, 4 мм і вище. Тому такі відводи виробляються безшовними або шовними з умовою, що товщина стінки дорівнюватиме товщині металу. Їх зазвичай використовують при високих тисках і температурах, тому що саме в цих випадках потрібна деталь без швів та з товстими стінками. У всіх інших випадках можна купувати шовний трійник із більш тонкою стінкою, тому що його буде цілком достатньо і не варто переплачувати зайві гроші.

Якщо у вас не великий тиск у системі, немає високої температури, то радимо розглянути тонкостінні трійники. Вони будуть виконувати ту ж функцію, але загальні витрати на покупку матеріалів будуть нижчими. Більшість трійників виготовляють із харчової нержавіючої сталі AISI 304. У 90% випадків її цілком достатньо, щоб закрити необхідні завдання. Якщо у вас є фармацевтичне підприємство, або використовуються кислоти. луги, то краще розглянути варіант із кислотостійкою нержавійкою AISI 316.

Декілька порад для правильного підбору трійників

Оскільки трійники – це рівностороння деталь, відповідно діаметри виходів однакові і до нього можна приєднати три деталі з однаковими розмірами. В іншій ситуації можна купити перехідник приварний. І головне пам'ятати - що всі приварні деталі приєднуються впритул один до одного (не зовні і не всередину). Тому всі діаметри мають бути однаковими, щоб уникнути зон застою та інших проблем. Наприклад, якщо у вас труба 2 дюйми, то цієї інформації буде недостатньо для підбору трійника. Обов'язково дізнайтеся про розмір труби за зовнішнім розміром. Він може бути 57 мм або 60,3 мм або взагалі плюс мінус іншим. Трійник потрібно буде взяти такого ж розміру, як і труба.

Де придбати нержавіючі трійники в Україні

Вибрати та купити трійники з нержавіючої сталі AISI 304 за низькою ціною можна в інтернет магазині fiting.top Дана компанія спеціалізується на постачанні нержавіючого фітингу під зварювання та під різьблення. Щоденно здійснюються відправлення продукції Новою поштою до всіх міст України. Ціни на сайті вказані вже з урахуванням ПДВ. Для детальної консультації переходьте на сайт та зв'яжіться зі спеціалістами цієї компанії.