Офіційний сайт favorit ua – ставки на спорт та швидкі виплати

 

Букмекерська контора Favorit приймає ставки на спорт у гравців практично з усього світу. Єдина вимога до нових гравців – повноліття. Офіційний сайт букмекера favorit ua перекладено кількома мовами, включаючи російську, англійську, німецьку та українську. Авторизовані гравці можуть встановити налаштування персоналізації: часовий пояс, формат коефіцієнтів, темна тема та ін.

Порядок гри на гроші

Ставити на спорт у БК Favorit можуть лише зареєстровані користувачі сайту. Якщо ви тільки плануєте почати грати, зробіть наступне:

  • пройдіть реєстрацію на офіційному сайті букмекера;
  • поповніть рахунок будь-яким зручним способом;
  • виберіть у передматчевій лінії або лайві потрібні події;
  • завершіть формування купона ставки на спорт.

Для створення нового аккаунту вкажіть логін, діючий e-mail і придумайте досить складний пароль. Надалі він використовуватиметься для входу в особистий кабінет. Для швидкої авторизації можна використовувати облікові записи Twitter, Facebook та інші соціальні та поштові сервіси. При реєстрації потрібно вибрати валюту ігрового рахунку – UAH, EUR, USD та ще кілька варіантів. Надалі змінити валюту не вдасться.

Поповнити рахунок у БК Favorit можна з банківської картки (Visa, Mastercard), електронних гаманців (Neteller, Skrill) або через онлайн-банкінг. Незалежно від способу внесення депозиту, кошти зараховуються на рахунок миттєво. З боку букмекера комісій немає.

Передматчева лінія оформлена у вигляді бокового меню у лівій частині сайту. Для зручного пошуку передбачено два фільтри: за видом спорту та часом початку матчу. БК Favorit приймає пари трьох типів: ординари, експреси та системи. Вибрати вподобаний вид парі і вказати суму можна вже після додавання потрібних результатів у купон.

Переваги ставок на гроші

Головний плюс ставок на реальні гроші – можливість виведення виграних коштів. Мінімальна сума виведення у БК Favorit складає 50 гривень. Для отримання виграшів доступні ті ж самі способи, якими можна поповнити баланс. Обробка заявок на виплату виграшу може тривати від 15 хвилин до доби. Найменше часу (до 30 хвилин) займає виведення на онлайн-гаманці. Наявність ліцензії та факт членства Favorit у міжнародних асоціаціях виключає можливість безпідставних затримок та відмов у виплаті виграшів.

Ставки на спорт у БК Favorit розраховуються дуже швидко – протягом 20-30 секунд після закінчення події. Якщо купон входить кілька подій, потрібно дочекатися завершення останнього матчу. Розрахунок парі у лайв-режимі відбувається після закінчення обраного проміжку матчу. Наприклад, якщо ви поставили на кінець першого сета в тенісі, вам не доведеться чекати закінчення гри, щоб отримати виграш.

Політика конфіденційності та безпека в Favorit

Букмекерська контора гарантує, що персональна інформація, вказана вами під час реєстрації, використовується відповідно до правил компанії. Краще не нехтувати правилами та вивчити їх до реєстрації та першого поповнення рахунку. Зокрема, правилами обумовлена можливість передачі персональної інформації платіжним службам, банкам та правоохоронним органам.