Серед популярних серій нестандартних конструкцій виділяють наступні:

  • мансардні вікна рото (http://ganok.com.ua/mansardni-vikna/mansardni-vikna-roto/) з хорошою теплопровідністю, за рахунок використання іншого газового заповнювача;
  • конструкції з підвищеним показником безпеки, за рахунок наявності внутрішнього склопакета, стійкого до будь-якого механічного впливу;
  • вироби з більш широким профілем, що добре позначаються на теплозберігаючих  функціях;
  • антивандальні вікна з міцним зовнішнім склом більшої товщини.

Якій системі відкривання віддати перевагу?

Щоб в процесі експлуатації мансарди не виникало проблем та дискомфорту, обов'язково продумайте оптимальний для вас спосіб відкривання вікна та який використовується настінний корок wicanders (http://ganok.com.ua/korok-wicanders/korok-nastinniy/). Грамотний підхід до вибору цього параметра забезпечить у подальшому можливість вільного вентилювання приміщення у зручний час.

На сьогоднішній день доступні 3 варіанти.

Вікна, відкриття яких здійснюється відносно центральної осьової лінії. Це стандартний тип конструкцій, популярний за рахунок прийнятного рівня комфорту та низької вартості. Єдиний недолік для себе можуть відзначити лише люди високого зросту, так як при відкриванні полотно виявляється усередині приміщення під кутом.

Конструкції, система відкривання яких виконані щодо верхнього краю. Такі будівельні матеріали (http://ganok.com.ua/) – це оптимальне рішення для будь-якої людини. Все полотно при відкриванні знаходиться зовні будівлі, тобто, повністю виключений ризик травмування при ударі головою. Крім того, саме такі вікна часто використовують у вигляді аварійного виходу.

Вікна, вісь відкривання яких піднята. Ці конструкції також дуже функціональні та забезпечують максимально зручну експлуатацію. Місце установки поворотного шарніра визначається, виходячи з побажань замовника. При відкриванні полотно так само, як і в моделях попереднього типу, знаходиться зовні будинку. Саме такі вікна стануть кращим рішенням для тих, у кого високий зріст.