VoIP-телефонія завойовує все більший інтерес серед користувачів інтернету. Все частіше вони вирішують замінити традиційні стаціонарні та мобільні телефони на сучасну телефонію VoIP. Для роботи програми онлайн консультант потрібно лише постійне та стабільне підключення до інтернету та спеціальне програмне забезпечення, яке можна встановити на смартфон, планшет або комп’ютер. Більш вимогливі користувачі, щоб мати можливість скористатися перевагами VoIP-телефонії, також можуть придбати спеціальний телефонний апарат, хоча це не обов’язково.

VoIP-телефонія - телефонні дзвінки через інтернет

VoIP означає "голос через інтернет". За допомогою VoIP ви здійснюєте та приймаєте телефонні дзвінки, використовуючи не інфраструктуру операторів фіксованого чи мобільного зв’язку, а сам інтернет.

З цієї причини, щоб без проблем користуватися інтернет-телефонією, необхідно мати постійний доступ до швидкого та стабільного інтернет-з’єднання. Однак це дуже проста умова для виконання, адже сьогодні всі ми маємо доступ до інтернету, і якість інтернет-з’єднання в більшості випадків дуже хороша.

Основні переваги інтернет-телефонії

VoIP-телефонія завоювала найбільше визнання та популярність у світі бізнесу. Це пояснюється її практичністю, низькою ціною і високою функціональністю. Інтернет-телефонія не працює сама по собі, але це одна з найважливіших послуг, що є частиною віртуальної телефонної станції. Це комплексний інструмент для ще кращого управління голосовим зв'язком, який стане в нагоді в будь-якій компанії.

На сьогодні VoIP-телефонія є найдешевшим рішенням, доступним на ринку для прийому та здійснення голосових дзвінків. VoIP-телефонію можна використовувати на будь-якому ноутбуці, смартфоні або планшеті, обладнаному популярними операційними системами.