Вам потрібні гроші на навчання дітей, на поїздку за кордон, на ремонт або будь-які інші термінові потреби? Ви шукаєте, де взяти кредит готівкою? Що ж, на даний момент кожне банківське і небанківська фінансова установа готова надати вам такий тип кредиту. Кредит готівкою Ломбард Капитал личный кабинет — це надання грошових коштів у кредит на споживчі потреби.

Умови отримання кредиту готівкою

Якщо вам виповнилося 21 рік і ви не старше 65 років (у момент погашення кредиту), ви працюєте і можете підтвердити це відповідною довідкою про доходи, ви є громадянином України — тоді вам будь яка фінансова установа зможе надати вам кредит готівкою. Ну, принаймні, суму в розмірі до 10 — 20 тисяч гривень вам нададуть з легкістю. Якщо ж вам знадобиться ще більша сума, тоді чекайте більш серйозної оцінки з боку кредитних організацій. Від вас можуть зажадати наявність певного стажу роботи, наявність реєстрації, можуть зажадати ще кілька підтвердних документів, крім паспорта (таких як водійське посвідчення, військовий квиток, закордонний паспорт, поліс пенсійного страхування). Також ці установи мають право при видачі такої суми (більше 100 000 гривень) готівкою зажадати закласти нерухомість або транспортний засіб, або ж пред’явити поручителя. Та й час на розгляд вашої заявки може затягнутися.

В іншому, ви можете підшукати відповідний для вас вид даного кредитування: з мінімальною процентною ставкою, на більшу суму, найдешевший, з швидкою видачею готівки, в будь-якому місті України.

Деякі фінансові установи, у тому числі і банки та МФО Pitypay, готові надати готівкою суму до 20 — 30 тисяч гривень і без підтвердження доходів. Такий кредит надається на невеликий термін (максимум до 2 років) і вимагатиме від вас крім паспорта пред’явити і другий документ, що підтверджує вашу особу (з вищевказаних, на вибір).

Де вигідно отримати кредит готівкою

Якщо поставитися до процентних ставок, скажімо так, вони досить прийнятні для кожного. Видаючи кредит готівкою, банки вказують, що цей тип кредитування надається позичальникам під невисокий відсоток. В принципі, воно так і є, адже експерти з кредитування, виходячи з вашого доходу, виберуть для вас підходящу вам програму, яка буде вам вигідна і не змусить вас віддавати всі зароблені гроші лише банку.

Якщо ви запитаєте, де взяти кредит готівкою, в банку або в небанківської кредитної організації, це питання скоріше задайте самі собі. Якщо у вас неповний пакет документів, тобто відсутня довідка про доходи, або ж у вас неідеальна кредитна історія, тоді швидше за все банки засумніваються в вашої платоспроможності і можуть відмовити в кредиті. Тоді нічого не залишається, як звернутися до небанківські організації. Тут і відсотки вищий і термін погашення нижче, але вони не так вже й вибагливі до подібних недоліків. Свій ризик вони компенсують відсотками, всякими комісіями (за видачу кредиту, за дострокове погашення кредиту та ін.).

Кредит готівкою онлайн

Якщо визначилися з фінансовою організацією, вибрали найбільш підходящу для себе програму кредитування, вам залишається лише зайти у відділення кредитної установи, заповнити заявку на кредит, або ж ви можете заповнити її онлайн на сайті обраної вами фінансової установи (будьте уважні, заповнюйте анкету правильно і повно інакше ви не зможете взяти кредит готівкою, адже на її підставі буде прийнято рішення про видачу вам кредиту), представити необхідні документи і чекати відповіді. У разі позитивної відповіді вам подзвонять і попросять зайти у відділення банку, де на касі ви отримаєте запитувану суму кредиту готівкою.