Класична і в той же час сучасна модель чотири дверний холодильник Hitachi R-W660PUC7GPW за розмірами 1835 х 855 х 745 мм та об'ємом у 540 л, із морозильним відділом у верхні частині корпусу.

Класична тому що білого коліру. Але для відкриття дверей, вікоростина зручна французька система яка не вимагає багато вільного простору при відкритті.

Функціональні можливости

Ключова цінність моделі полягає в функціональних якостях. Всі функції направлені для досягнення максимальної зручності користування, а також найбільшої ефективності.

У конструкції застосована новаторська схема подвійного охолодження, для якої використані компресор і вентилятори. Компресор виробляє холод, 2 вентилятори цілеспрямовано подають його в відділення. Система влаштована так, що холод проникає в найвіддаленіші куточки. У порівнянні з холодильниками без Dual Fan Cooling не відчувається різниці в температурі зверху і внизу холодильного відділення. Для закритих секцій - свій режим, а всім керує мікрокомп'ютер за допомогою датчиків.

  • Інверторний компресор забезпечує високу економічність, надійність, малу гучність, ефективність роботи.
  • Фільтрувальна система Nano Titanium за допомогою діоксид титану, що виконує функцію нейтралізатора, досягає потрійного ефекту: протибактеріального, антіпліснявого, дезодоруючего.
  • Індикатори температури холодильного і морозильного відділень, без Гідрофторвуглеці, без стабілізатора, без хлорфторвуглероду, Велике овочеве відділення зберігає вологу, Дверний ущільнювач стійкий до забруднень, Відділення обраного режиму, Регульовані полки
  • Варто звернути увагу на споживчі характеристики: В рік холодильник споживає всього 295 кВт; на добу заморожує 8 кг продуктів; автономно утримує холод 12 годин; є функція швидкої заморожування. Кожна деталь холодильника Hitachi R-W660PUC7GPW грає важливу роль, а все разом забезпечують свіжість продуктів при будь-яких умовах.

Морозильне відділення

Його обсяг 144 л, складається з двох секцій, розділених скляною полицею, і 4 ніш в дверях. У нижній частині міститься ручний генератор льоду. Для приготування кубиків в місткість заливають воду. Витягають поворотом ручки - лід випадає в спеціальний контейнер.

Ексклюзив, технологічність, ергономіка, естетика вищого класу, розкіш - ознаки, що характеризують холодильник Hitachi R-W660PUC7GPW. Він не залишить байдужим нікого, хто вперше побачить цю чотирьох дверну модель. Білий колір типовий для холодильників, що випускалися десятиліттями, але у японського бренду класика, завдяки скляній панелі, перетворилася в неповторний шик. Проблем з розміщенням холодильника на кухні не виникне. Модель за своєю функціональністю, вартості та габаритів призначена для великих сімей, у яких немаленькому будинку або квартири. Розміри 855 × 745 мм при висоті тисяча вісімсот тридцять п'ять мм створюють містке корисний простір об'ємом 540 л. Враження громіздкого агрегату холодильник не виробляє - виглядає елегантно, витончено. Внутрішній простір Холодильник Hitachi R-W660PUC7GPW двокамерний, морозильне відділення знаходиться зверху над основним. Його обсяг 144 л, що трохи менше в порівнянні з моделями, у яких морозилка розміщена внизу. Покупцям, які вважають за краще свіжі продукти замороженим, такого обсягу вистачає.

Компонування холодильного відділення традиційна для моделей лінійки R-W660: 4 полки (3 переставні), контейнер для овочів, нульова зона. У дверях місткі кишені, лоток для яєць. Конструкція дверей - французькі орні. Кожна стулка закриває частину камери, економлячи холод другими при відкриванні. Корисне доповнення - сигналізація, що нагадує забудькуватим і неуважним, що двері потрібно закривати щільно. Місткість холодильного відділення приголомшлива - 396 л. Зона свіжості або нульова - корисний функціонал для холодильників такого класу. Більш низька температура в контейнері в порівнянні з відкритими полицями дозволяє довше зберігати продукти свіжими, не піддаючи заморожування. Функцією зручно управляти: прямо на ящику важіль, пересуваючи який вибирають режим для рослинних або м'ясних продуктів. Особливість моделі - диспенсер у дверцятах холодильника. Місткість наповнюють водою, через деякий час холодною водою наповнюють склянку, просто підносячи його до диспенсера.

Технології Технологічні рішення японського бренду передові. Застосована новаторська схема подвійного охолодження, для якої використані компресор і вентилятори. Компресор виробляє холод, 2 вентилятори цілеспрямовано подають його в відділення. Система влаштована так, що холод проникає в найвіддаленіші куточки. У порівнянні з холодильниками без Dual Fan Cooling не відчувається різниці в температурі зверху і внизу холодильного відділення. Для закритих секцій - свій режим, а всім керує мікрокомп'ютер за допомогою датчиків. Нововведення - фірмова фільтрувальна система Nano Titanium. Використовується діоксид титану, який, виконуючи функцію нейтралізатора, досягає потрійного ефекту: Протибактеріального; антіплесневого; дезодорирующего. На особливу увагу заслуговує компресор, для двигуна якого використана інверторна технологія. Її застосування забезпечує високу економічність, надійність, малошумність, ефективність роботи. інші характеристики Варто звернути увагу на споживчі характеристики: В рік холодильник споживає всього 295 кВт; на добу заморожує 8 кг продуктів; автономно утримує холод 12 годин; є функція швидкої заморожування. Кожна деталь холодильника Hitachi R-W660PUC7GPW грає важливу роль, а все разом забезпечують свіжість продуктів при будь-яких умовах.